DietBet:)

Juhei, juhei, pole sada aastat ( tegelikult üle aasta) siia blogisse midagi kirjutanud, kuid nüüd olen tagasi loodetavasti! Selle aastaga sai siis 14kg alla vöetud ja ka 7kg tagasi söödud 🙁 ûhel hetkel lihtsalt ei suutnud enam midagi menüüst valida ja polnud millegi järgi isu ja nii ta läks! Siis tuli möne nädalane puhkus Balil peale ja siis sai seal pisut palju head ja paremat söödud. 

 Kuid nüüd olen jaanuarist on/off jälle olnud rajal ja 4kg on jälle kadunud. Olen proovinud panna pilte ülesse toidust sinna Fitlap365, kuid kahjuks mina ei oska olla selline kunstiline, nagu siin paljud oma toiduga ja siis need pildid ei ole üldse silmailuks 😀 Nii, et ma loobusin sellest üritusest. Aga avastasin enda jaoks ühe teise asja, midagi mille nimi on DietBet, kus saab panna ennast kirja ja siis vôistelda teistega kaalukaotuses. Peab maksma mingi summa 20-30 dollarit. Seal on nii, et üks event on  tavaliselt kuu ajaline. Saadad pildid sisse oma algkaalust ja siis kuu aja pärast on lôppkaalust. Kui 4 % selle ajaga alla vôtad, siis kôik raha, mis on sisse makstud osalejate poolt, jagatakse nende vahel ara, kes on eesmärgi saavutanud. Esimest korda kui osalesin, siis maksin 25 sisse ja sain 120 tagasi. Vôidusumma oleneb ju, kui paljud jôuavad eesmärgini viimasel päeval. Aga minu jaoks annab see hoopis teise motivatsiooni leveli, kuna raha on mängus ja huvitav on ka. Nüüd pean ma näiteks 16ndaks märtsiks alla jôudma vôtta veel 2 kg( 3 on juba läinud) ja ma olen täiesti kindel, et teen kôik selleks, et mitte kaotada.

Ahjaa, ma hakkasin raamatupidamiskursustel käima. 6 nädalat, mille mu töölisteühing kinni maksab. Kursususel pole mitte midagi pistmist mu igapäevase valdkonnaga, kuid mul oli lihtsalt vaja puhkust inimeste teenindamisest ja teha midagi kardinaalselt muud. Ja see on niii huvitav, nii et ilmselt sebin endale kuskile môned tunnid, kus saan seda reaalselt praktiseerida ka:) Juba on môned vôimalused isegi leitud 🙂

 

 Töötan muidu vahelduvate tööaegadega ja nüüd olles pea poolteist kuud 8,10-15.30 aegadega elanud, siis olen arusaamisele jôudnud, et mulle ikka sobib paremini vahelduv aeg. 5 päeva järjest tööl käia ja ainult vaba nv, see ei ole mulle sobiv. Oma tööl, on mul vähemalt 3-4 vaba paeva nädalas ja tihti olen vaba juba kella 13 ajal ja jôuan trenni teha, ostelda siis, kui ei ole poed üle rahvastatud ja teha muid asju, mis mul endale meeldib. 

Kuid nüüd pöörangi oma tähelepanu tagasi oma kursusele siin, ja hakkan vaatama, mis ôhtuks süüa perele teha. Meil pidi palju peeti kodus olema, nii et ilmselt proovin teha peedi magusa kartuli suppi suitsukanaga 🙂

 Olge mônusad ja palju kaotatud kilosid teile!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod