Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

55 päev

Oeh tänane päev algas hästi. Ei olnud kondid valusad ega midagi. Nii hea enesetunne oli. Lausa nautisin.

Hommikuks kohv ja singivõileib. Oi kui palju seda kraami sai. Ei tahtnud taldriku peale ära mahtuda. Läks aega, et see ära süüa. Mina praen sepiku krõbedaks panni peal. Ja juustu ja singi panin ka pannile. Lõpuks tomat ja kurk ka õrnalt soojaks. Kui lõpuks hakkas valmis saama. 

Käisime pojaga väljas kelgutamas ka. Nii hea ilm oli. Tegime suure tiiru väljas. Avastasin et siin lähedal on üks hea mägi, kus hea alla lasta.  Nädalavahetusel saab järgi proovida. 

Tuppa jõudes oli meil põsed punased nagu ladvaõunad. Aga nautisime täiel rinnal. Kes teab, kauaks lund on. Loodan et nädalavahetusel veel on. Muidu ei saagi mäge järgi proovida. 

Lõunaks sai eilne tatra seente ja südamega. Nämm. 

Laps tuttu. Ise trenni tegema. Nüüd teen kolm puhkepäeva trennist. Las keha puhkab. 

Ja siis puhkasin tund aega. Ja hakkasin süüa tegema. 

Küüslaugune kalkun juurikad ega. 

Minul tuli broilerimaks lillkapsa ja porgandiga. 

Mille peale mul mees ütles et tema jääb nälga. No tüdruk jäi ka. Tema ka ei tahtnud. Poiss sõi. 

Mees tegi siis tortillasid. 

Tegin ka magustoitu. Mul siuke magusaisu et sure ära. Mina, kes vihkab magustoite ja magusat ja muud sellist kraami. Pidi ära surema selle kätte. 

Tegin siis keedetud puuvilju kohupiimaga. Ööoodeks siis. Mul muidugi magusa isu nii suur. Et panin kohe nahka selle. 

Ja mis naeruväärne kogus. Kurat. See ajas küll hinge täis. Tahan veel. Ma ei saa aru kust see magusaisu . Pole aastaid magusat söönud. Ja siis nüüd järsku siuke isu. 

No igatahes isu aetud ei saanud. Ja nüüd põrnitsen mõnda aega. Kuidas teised pistavad kahe suu poolega seda näost sisse. 

Võtsin forelli sügavast välja. Teeks seda graavikala. Too hea. Loodan, et tolle kogus on normaalne. Ma tõesti loodan. Jagan kala ära. Kuna see nii suur. Et homme tuleb ahjus kala ja sis saab seda graavikala ka edasipidi. 

Pidin õhtul veel ühe korra end välja ajama. Poodi vesi otsas. 

Mul selline kiiks, et kraanivett ei joo. Ja peab olema sidrunivesi gaasiga.  See peab lihtsalt olema. 

Muid asju ka vaja. 

Peale seda oli plaanis juukseid värvida. Aga selle asemel käisin lihtsalt pesus. No ehk mõni teinekord. Aega on. Kohe-kohe kööki korda tegema ja siis õhtut nautima ja lastega tegelema. Eks nemad tahavad oma osa. Vahet pole mis viisil. Homme mõlemad kodus. Siis sisutihe päev tulekul. Eks paistab kuidas kulgeb Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod