141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

118 päev // Igavene pühapäev //


Pühapäev, pühapäev. Taas see tore , lõputu päev.

Mul polegi eelmine pühapäev läbi saanud. Ma elan seda üha uuesti ja uuesti. Tegevused on erinevad. Kuid põhimõtteliselt sama. Eriti see tunne, et täna on pühapäev. See puhkepäev. Vahet pole mismoodi ma seda muudan. Ühel või teisel viisil on see ikka samasugune. 

Hommik, kohvi, söök, mäng, õuskäik, magamapanek, puhkeaeg, söögiaeg, lasteaeda, söögitegu ( mis viimastel päevadel venib tundideks) , magamapanek, natuke teleka ees ja ise magama. 

Ja homme otsast peale. Apppiii, ma tahan sellelt rongilt maha astuda! 

Avastasin täna, et ma saan kanda enda vanu t-särke. Mis lihtsalt seisid kapis aastaid. Kuna kõhu pealt koguaeg tulid üles. Ja enam mitte … Ma olen mega õnnelik. Vaikselt vaikselt õnnestub. 

Kui võtta, et ma kaks aastat tagasi samal ajal kaalusin 95 kilo. Ja nüüd olen 74.600 kilo .siis millest jutt.. seal sees oli ka rasedus. Aga noh sünnitusmajja jäi vähe . Koju jõudes kaalusin siiski 90 kilo. Mõlema rasedusega olen 20 kilo juurde võtnud. Ja enne 100 on seisma jäänud. Õnneks… 

Eelmine aasta samal ajal kaalusin ma 80 kilo. Olen iseseisvalt alla saanud. Aga 78 alla ma enam ei saanud. Siis tuli appi fitlapi. Sellega olen saanud siis praeguseks näitajaks 74.600. olen mega rahul. Veel rahulolev oleksin siis kui saaksin 70 kätte ja ja see 6… See oleks eriline. Rohkem ei tahaks. Olen enamus elust olnud 70-71 kilo. Et pole hullu. Saaks selle tagasi. Siis edasi oleks ainult suureks motivatsiooniks. Iga asi on võimalik kui kätte võtta. Ma pean seda endale koguaeg meelde tuletama. Sest muidu lihtsalt läheb meelest. Selline kalaaju nagu ma olen… 

Peame hakkama ehitama varsti kasvuhoonet. 

Kellel milline on? Kas valmisostetud ja kokku pandud? Või ise ehitatud? 

Ma tõesti ei tea enam milline see hea valik oleks.tean, et tahan suurt , mugavat ja kõrgus peab olema normaalne. 

Mu eelmine oli pisike. Ei saanud ilusti püsti seista. 

Ja kuna mul on hirmus suur ämbliku kartus. Siis tähendab. Et uus peab olema avar. Et mul oleks võimalus peitu pugeda. 

Kas ise ehitates tuleb odavam kui ostes ? Kumb on vastupidavam? 

Tänased toidud on olnud ka huvitavad. Õhtuks süda seente ja makaronidega. 

Mehele tegin juustu liha. Ülihea tuli.eks ma proovisin ka. Lõunaks oli Kartulisalat. Hommikusöögiks sai kohv ja … Appi ma ei mäleta .. ei tule meelde.. kas see on väsimusest või millest nüüd. Ma ei saa sellest aru. Eks kavast näha kui lahti võtan 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kerli
21393 lugemist / 2 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle ainuüksi juba seepärast, et menüü valik on nii laialdane. Uskumatu, kui palju toite saan teha, nendest, mis on külmkapis mul olemas. Ei pea spetsiaalselt poodi uute toiduainete järele minema. Loodan, et mul on sellest kasu , ja saan oma kaalu järjele :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom