Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

112 päev //Notsu :"Kuidas kirjutatakse "armastus"?" Puhh :" armastust ei pea kirjutama , seda peab tundma !" //

Ma vihkan  hetkel seda aastaperioodi. Lastel jälle mingi jama küljes. Lööks sildi, et kõhuviirus. Aga päris see ka pole. Vb üks tema vormidest. Aga jama ikka. Poja köis öösel taas vannis. Õnneks söövad. Mul hea meel. Aga annan neile ainult sepikut , riisitoite ja vett. Tundub, et nad pole väga heas seisus. Aga ka mitte halvas. Ei saagi täpselt aru. 

Eks paistab. Ehk läheb mööda. 

Hommik algas nagu ikka kell kuus. Õudne. Miks on kell kuus parem kui kell seitse? 

Hommikuks tegin vaeseid rüütleid. Tundus siuke hea mõte olevat. Päris nämm ka. Lõunaks in eilset hakklihasuppi. Ülihea. Hommikul mängisime. Vahetasime riideid mitu korda. Pesu pesemine. Tubade koristamine. Ja juhbuu vabadus. On midagi paremat sellest? 

Lapsed ruttu magama. Päris hästi jäid. Pliks ärkas . Käis vetsus ja üllataval kombel jäi magama tagasi. Jeeee. Olen ülirahul. Ja nad muudkui magasid ja magasid. Korra tuli mõttesse et ajan üles. Et muidu ei saa õhtul õigel ajal magama. Aga siis otsustasin .et pigem mitte. Kui neil mingi vimpka sees ka. Et siis on uni ka üks kuradimatest headest rohtudest . Loodan et neile ka abi sellest. Eks näis. 

Magasid nad kokku üle nelja tunni veidi. 

Ja siis võis ametlikult panna neile diagnoosi. Kõhu viirus. Oksendamine ja kõht lahti. Juhhy. Meil tuleb tore õhtu ja öö. 

Juba praegu on selline äärmuslik sisetunne. Ma ei teagi kas olla rõõmus või ei. Kas minna ära magama et saada natukene magada või istuda üleval sest niikuinii magada ei saa ? Kumb oleks õige . Ei tea. Eks näis. Hetkel on küll selline uni. Et murrab koheselt. Aga samas hirm on öö suhtes nii suur. 

Õhtuks tegin kahe juustu pastat. Lastele tavalisi keedumakarone.enfale juustuga. 

Mees ka sõi juustu ja muuga. 

Õhtul proovisin teha sefiiritorti . Taas ! Võib rahule jääda. Lootsin hullemat. Tuli väga mõnus. Loodan et maitseb ka hea. 

Jajah. See tähendab et täna ööoode läks patukaks. Ja homme koogitükk ka. Aga kuna ma niikuinii seda kava 100 % ei jälgi. Siis vast pole suuremat probleemi ka. Kuna kaal langeb.loodan et ka edaspidi. 

Eks saab muul ajal taas ilusti teel olla

 

Eks see olegi üks järjepidevus. Kui kukud , sis Kuku vähe.siis parem uuesti lendu tõusta. 

Pole paremat aega kui reedeõhtune kvaliteet aeg. Lastest küll kahju. Aga elab üle. See on elu. Ja see läheb aina paremaks. 

Mis saab veel parem olla kui enda positiivne mõtlemine ja unistamine. Ja lootes sealt kõike unes ka näha. 

Notsu :"Kuidas kirjutatakse "armastus"?"

Puhh :" armastust ei pea kirjutama , seda peab tundma !" Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod