137795 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Võit. Lõpuks!


Hei sõbrad!

Jauran mis ma jauran aga lõpuks ikka järjekindlus viib sihile. Ja ei saanud sellest ka mitte kirjutamata jätta ju 😛 Reede õhtul üksinda kodus smuutit imedes on see ka ilmselt parim meelelahutus 😛 Selle juures on veel hea asi see, et kuskil veini sisse ei kalla endale juba. Ja oooo kuidas see mulle see nädal ära kulub! Ma pean silmas just mis puudutab mu kaalualast eesmärki. Saaks nüüd ometi see nädal seal tabelis mõne muu numbri ka panna. Millegi jaoks sai ju ennast sinna kirja pandud. 

Ja SAAAB! Ma arvan vähemasti, sest tänaõhtune kaalunumber on ikka üliilus 🙂 Näiteks on see 100gr kaugusel mu igatsetud nr 6st 🙂 Keefiri dieet it is 😀 Katsetasin seda eile ka taas. Tundub, et see toimib just siis, kui viimane/viimased toidukorrad on midagi smuutilaadset. Ja üks toidukord veel päeva jooksul. Siis on eriti timm. Eile näiteks oli peale smuuti veel kama. Ülihtne ka veel, 10 minutilise pausi ajal kokku miksida ja sisse kallata. Ja kama karpi kaalumine võtab igaljuhul hommikul vähem aega kui mingi tahke toidu kärsatamine.

Niiet hetkel tundub see igatpidi win. Varem mulle lihtsalt on tundunud smuuti selline liiga lahja värk. Aga kui see aitab mul kaalu langetada siis okei, tasub ka edasi proovida 😉 Ja endiselt ikka pole midagi keelatut tarbinud alates laupäevast. Pole väga müstiliselt raske olnud. Mis iseenesest on jälle üks huvitav avastus. Just selles suhtes, et hetkel peaks olema "kurikuulus aeg" kui kõht on paistes ja kahtlased isud ja eiteaisekamistahaks päevad. Ja siis mulle järsku kargas pähe. Et ma hakkasin augusti alguses ju Macat võtma. Sellel pidavat olemagi väga tugev mõju just hormonaalsüsteemile. Alleaa. No see on küll lahe avastus! 

Niiet viimaste postituste hädakisa peale on need nüüd küll tõesti head uudised 🙂 Peale tormi tuleb ikka alati päike välja. Lihtsalt hea on, kui selle tormi ajaks oled juba karastunud ja porilompi norutama ei jää ja kasvõi hambad ristis edasi rühid. See sai jälle selgeks 🙂

Mõnusat nädalavahetust! Bless U heart
Preili Keiu
187349 lugemist / 111 fänni
Minust

EluaegneViimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom