Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Võit. Lõpuks!

Hei sõbrad!

Jauran mis ma jauran aga lõpuks ikka järjekindlus viib sihile. Ja ei saanud sellest ka mitte kirjutamata jätta ju 😛 Reede õhtul üksinda kodus smuutit imedes on see ka ilmselt parim meelelahutus 😛 Selle juures on veel hea asi see, et kuskil veini sisse ei kalla endale juba. Ja oooo kuidas see mulle see nädal ära kulub! Ma pean silmas just mis puudutab mu kaalualast eesmärki. Saaks nüüd ometi see nädal seal tabelis mõne muu numbri ka panna. Millegi jaoks sai ju ennast sinna kirja pandud. 

Ja SAAAB! Ma arvan vähemasti, sest tänaõhtune kaalunumber on ikka üliilus 🙂 Näiteks on see 100gr kaugusel mu igatsetud nr 6st 🙂 Keefiri dieet it is 😀 Katsetasin seda eile ka taas. Tundub, et see toimib just siis, kui viimane/viimased toidukorrad on midagi smuutilaadset. Ja üks toidukord veel päeva jooksul. Siis on eriti timm. Eile näiteks oli peale smuuti veel kama. Ülihtne ka veel, 10 minutilise pausi ajal kokku miksida ja sisse kallata. Ja kama karpi kaalumine võtab igaljuhul hommikul vähem aega kui mingi tahke toidu kärsatamine.

Niiet hetkel tundub see igatpidi win. Varem mulle lihtsalt on tundunud smuuti selline liiga lahja värk. Aga kui see aitab mul kaalu langetada siis okei, tasub ka edasi proovida 😉 Ja endiselt ikka pole midagi keelatut tarbinud alates laupäevast. Pole väga müstiliselt raske olnud. Mis iseenesest on jälle üks huvitav avastus. Just selles suhtes, et hetkel peaks olema "kurikuulus aeg" kui kõht on paistes ja kahtlased isud ja eiteaisekamistahaks päevad. Ja siis mulle järsku kargas pähe. Et ma hakkasin augusti alguses ju Macat võtma. Sellel pidavat olemagi väga tugev mõju just hormonaalsüsteemile. Alleaa. No see on küll lahe avastus! 

Niiet viimaste postituste hädakisa peale on need nüüd küll tõesti head uudised 🙂 Peale tormi tuleb ikka alati päike välja. Lihtsalt hea on, kui selle tormi ajaks oled juba karastunud ja porilompi norutama ei jää ja kasvõi hambad ristis edasi rühid. See sai jälle selgeks 🙂

Mõnusat nädalavahetust! Bless U heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse