Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Veinist ja trennist

Tšau sõbrad!

Toredat reedet 😉 Mul täna jälle veidi vabam päev ja lähen alles lõunaks et paar sutsakat tööd teha. See nädal on läinud nagu linnutiivul ja hetkel mõtlen millega see lõpetada. Kas tänane viimane toidukord asendada hoopis klaasi veiniga ? Nagu see eilne topic FB grupis. Eks jah, mina tõesti oleksingi juba 50 kg kaaluv kui nädalavahetustel tilkagi ei võtaks 🙂 Pole ju mul otseselt toitumisega mingit probleemi – sobib see ka mis siin on. Ei ahvatle mind otseselt ei rämpstoit ja magusast suudan ka eemale hoida. Aga just see vein ja teinekord rumm. Ei joo minagi end käpuli aga talun piisavalt, et see uue nädala kaalunumbrit mõjutaks. 

…hetkel on asi just sel põhjusel edenenud. Kui nüüd päris aus olla. Eelmine nädalavahetus polnud küll mingit põhjust midagi tähistada. See nädalavahetus olen ma sisuliselt jälle üksinda. Ema oli eile juba mu voodi magamistoas keset tuba lohistanud, et feng shui kohaselt "meesenergia voolaks". Blaaahh. Ja õnneks või kahjuks on üksinda olles oluliselt lihtsam kava jälgida ja trenni jõuda teha. Või siis teistpidi – on rohkem põhjust välja minna ja see võib 90% ajast sisaldada ka midagi kavavälist. Hetkel olen ma lihtsalt oma trenni ja toitumise armastamisega liiga ametis selleks. Ei teagi kuidas sellesse mõttekäiku suhtuda. Hetkel lihtsalt nende asjadega on nii nagu on ja ma võtan sellest maksimumi. Just hommikul vaatasin mingit videolõiku teemal, et ära anna hinnanguid mingitele elu hetkedele või olukordadele. Las neil lihtsalt olla. Mis tänast õhtut puudutab ja klaasi veini siis väike patukas võiks ju weekendil olla ikka. Et päris lolliks ei lähe ja toidu suhtes ma isegi ei tea mida tahta. 

Kaal teeb mingeid imelikke asju. Näiteks täna oli jälle uus number. Kui eile oli ta +600gr siis tänaseks oli see kadunud ja veel -100gr. Ehk et eilse ja täna hommikuse kaalu vahe 700 gr. WTF. Eks ta on šokis sellest, et järsku hakkasin usinalt trenni tegema. Eile taas jõudsin ära käia. Ma ei tea mis ime läbi. Korralik liiklushuligaan. Tipptunnil sõitsin ühest linna otsast teise 10 minutiga ja jõudsin oma vesiaeroobikasse. 

Täna on lihased valusad isegi. Või vähemalt mis jalgu puudutab. Eriti reie lähendaja lihased. Vehkisin ju neid üleeile teha. Vesiaeroobikast ei jää mul kuskilt haigeks ja see on ka loogiline – vesi hoiab ja toetab liigeseid ja lihaseid. Sel põhjusel on ka see alati mu lemmik trenn olnud (nendel perioodidel kui ma olen üldse midagi teinud). Sest jah, tõenäoliselt ma olen üks väheseid inimesi kellele lihasvalu ei meeldi. Ma ei suuda seda kuidagi võtta nii, et "oiiii nüüd mõjub ja ma tegin kõva trenni". No väga tore aga mulle ei meeldi kui oled üleni nagu sitahäda, käid jalad harkis ja "oks laiali", sest kõik nii valutab. See on üks uus challenge millega ma pean ilmselt jõusaalis käima hakates rinda pistma. Saame näha, saame näha. Kahtlustan, et ma ei istu 3 päeva vetsupotile ka kui ma esmaspäeval jõusaalist tulen. Jalad on mul raudselt nagu nuudlid, ülakeha on lähtuvalt ametist isegi ehk arvestatav. 

Seni aga naudin veel vesiaeroobikat. Täna-homme. Ja vaatan mida muud veel toredat selle nädalavahetusega peale hakata. 98% kindlasti kavas olles. Seda tänast või homset patuka 2% veel mõtlen. Lõppkokkuvõttes on väga cool ja edukas nädal olnud. Ja siit on niiii palju toetust ja häid nõuandeid tulnud Teie poolt, et tekib juba väike kahtlus, et seekord saan millegi suuremaga hakkama 🙂 Mis põhiline – ma naudin seda protsessi 🙂 

Soovin Teile sama! Bless U heart

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse