Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Väsinud või lihtsalt laisk ?

Hei sõbrad!

Nädala algus on väga paljutõotav olnud aga teisipäeval on vist veel vara hõisata 😛 Aga tõesti, nagu pühapäeval kirjutasin, et tuleb motivatsioon kuskilt kokku tagasi kraapida, sai see ka tehtud. Küll peaaegu et hambad ristis vedasin end eile hommikul kohe kõndima ka. Pühapäeval samamoodi. Tund ja 15 minutit 120 pulsiga metsavahel. Aga vahel on end ikka maru raske sundida. Väga loodan, et kui sügis tuleb ja rütm paika saab siis see läheb üle. Muus osas on see asi praegu ikka suht vaevaline. 

Ei mäleta kas varasemalt ka kirjutasin sellest aga lõunauinakud on minu täiesti normaalne osa päevast. Vahest isegi õnnestub see tööpäeval kui mingi tobe auk on. Ma ise seda endiselt normaalseks ei pea ja praegu on selle uinaku praktiseerimiseks veel eriti palju võimalusi. Grrrr. Midagi teha ei ole (kõige lollim vabandus muidugi) aga vahet pole kui energiliselt hommik algab – ma võiks vabalt kell 12-1 voodisse tagasi minna. Mis sest, et ma öösel olen maganud 12h. Kuna ma olen keeldunud uskumast, et see on lihtsalt laiskus siis olen paari asja uurinud. Esiteks lasin 26ndal mail mandlid ära lõigata, sest need olid nii põletikus, et isegi kurguarst oleks peaaegu tooli pealt maha prantsatanud. Lootus oli, et äkki see päevane rammestus läheb üle. Ei. See oli lihtsalt kõige rõvedam ja robustsem asi mis minuga tehtud on elus. Ise ärkvel muidugi. Teadupoolest võib selle mõju avalduda ka hiljem..aga sellest teadmisest on hetkel üsna vähe kasu. 

See oli üks põhjuseid miks ma lasin ka kilpnääret uurida. Tegelikult polnud see jah lihtsalt sel halenaljakal põhjusel millest ühes eelmises postituses kirjutasin. Veri on ka üleüldiselt korras. Ja hetkel ei tohiks nagu "kevad" ega "talvemasendust" ka olla. Töö ka nagu meeldib ja muidu kõik okei. Ja siis ma tunnengi end napilt nagu igavlev tropp kes üritab mõnda viga enda küljes leida aga samas on ikka puntras selle asjaga. Paar x olen arstile ka kurtnud aasta jooksul seda ja ta küsib selle peale "Kas sa trenni teed?" 😀 No ma üldjuhul ikka teen midagi. Teen hommikul trenni ära, magan ja lähen tööle 😛 

Leppida siis sellega, et kogu ümbritsev väsitabki mind niivõrd, et on vaja seda uinakut ? 

Siis olenevalt päevast tulebki vist endale jalaga perse anda, sest niisama passima jäämine ja ka selle asja üle liiga pikalt juurdlemine ammugi kuhugi ei vii. Eksole. Aga eile ikka igaks juhuks tellisin uue portsu 5000Iu D-vitamiini ja prooviks Maca tablette. Sest see energia mis mul on, põleb ikka maru kiirelt läbi. 

Ja nagu Ennike ütles ühes kommentaaris. ..Füüsiliselt on ka parem olla siis kui ikka fitlapi kavas olla. Ja nii ongi mul ka. See on üks peamistest põhjustest miks ma seda juba nii kaua teen. Ma arvan, et muidu ma ei saaks hommikul üldse vart alla. Kavas olles ärkan ma ikka normaalsel ajal üles juba puhtalt selle peale, et kõht on maru tühi. 

Nii siis eile oli väga tubli toitumise päev. Hommikuks Kaerahelbepuder omletiga. Originaalis on see vist mingi muu puder. Lõunaks Kanakotletid galettidega. Geniaalne uus söök mille ma eile avastasin. Galetid v.a sest see saepuru võtab lihtsalt hinge kinni aga lõuna ajal asendasin selle rukkipalaga. Õhtuks tegin sama asja aga asendasin galetid kaerajahuga mille kohe kotletitaigna sisse panin. Mõlemal juhul riivisin ka suvikõrvitsat sisse ja see kübeke juustu ka mis seal lubatud oli. Väga nämma! Hilisõhtuse söömise sain suruda retsepti Puuvili pähkli-seemneseguga. Olin külas ja pugisime arbuusi ja mõned mandlid-maapähklid. Ööseks muidugi samahästi kui et oleks võinud vetsu elama minna aga vähemalt hommikuks oli jälle hea kerge tunne. -1kg võrreldes pühapäevaga kuhugi nagu niuhti kadunud 😉 

Sellised häda, risti ja viletsuse jutud tänaseks ja hommikusöögiks selle kõrvale Avokaado munavõi. Hunnik saia kaersaepiku näol. 

Bless U heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse