137214 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Väike pahalane


Hei sõbrad!

Pühapäev. Paras aeg oma viimased motivatsioonikribalad, või see mis sellest järgi on, kokku korjata ja edasi minna. Või kui neid üldse enam järel pole peale reedet ja laupäeva siis neid vaikselt tekitama hakata. Homme on ju jälle uue alguse päev 😛 

Nii minagi vedasin lõpuks üle 2 päeva oma pahalase tagumiku koju. See on ikka täielik safe house, sõna otseses mõttes. Kodus ei tee ma ühtegi toitu kavavälist ja ilma kaalumata. Küllap see ongi Enamvähem säilitamise saladus 😛 Kaua sa ikka külapeal oled. Lõppude lõpuks on vahepeal vaja kodus ka käia ju. Pluss siin pole kunagi ahvatlusi ja mu ema endiselt teeb fitlapi seega ei vedele siin mingit kahtlast kraami. Ja mu ema on ikka ütlemata tubli inimene!

Esimese asjana ruttu kaalule kahjusid hindama. Ma vist isegi ütlesin endale vaikselt "not bad my friend!". Reedel küll oli üks tore sünnipäev kus snäkilaud oli nagu äke ja burgerid valmisid värskelt otse grillil seal kõrval. Nendest ma loobusin, sest seal oli hunnikus muud kraami mida tahtsin proovida. Kõike natuke, sest teadsin et enamus kaloreid tuleb niikuinii kokteilist. Ja kuigi see kokteil siis lõppude lõpuks tekitas eilseks sellise "ma sööön kogu maailma kraami ära!" tunde ..ei teinud ma seda ka. Piirdusin kanasalati, arbuusi ja väikese tüki koogiga. Ja kui peale 2 kavavälist päeva on kaal põhimõtteliselt sama mis enne, siis on see progress igaljuhul. 

Teine teema on see kuidas jälle ilusti vedama saada siit. Aga nagu öeldud siis igavene esmaspäev on jälle tulemas. Ja peale tänast kirjatükki vean end kindlasti metsa kõndima, et see veri ometi käima saaks. Sest ma ju eelmises loos viskasin selle mõtte välja ka kuhu ma septembriks jõuda tahaks. Jajah. 68, kus ma juba mai kuus olin. Aga suvega on minu jaoks nagu detsembriga (mäletate küll "Plussivaba detsember" üritust.) Igasugust pahna satub nii palju teele, et fookus kipub käest minema ja hea kui säilitada suudad. Ja kui ma nüüd selle eesmärgi täidaks siis ma olen täitnud ka oma väikese "Plussivaba suvi" ürituse mille nimel ma alateadlikult olen vaeva näinud.

Niisiis nagu alati – positiivne lõpunoot! See nädalavahetus oleks võinud ka minna hullemini 🙂 Ei jõudnud ma ühelegi toidu ja veinifestivalile ega kurikuulsale laadale, kus ma kindlasti oleks mõne friikaprae endale naha vahele keeranud. Thank god 🙂 See annab lootust juba homseks väike edumaa saada. 

Löö kampa heart

PS! Nii niii äge on avastada iga päev, et mõni uus fänn on juures. Teie motiveeritegi mind! Aitähh! 🙂 

 
Preili Keiu
186282 lugemist / 111 fänni
Minust

Eluaegne


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva