Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Täielik teraapia!

Lõpuks oli siis mul aega natuke enda eest ka hoolitseda. Muidu aga koguaeg tee teistele pai ja pane tekki peale… 🙂 Ma olen Andja, see meeldibki mulle …aga ma olin ennast juhuslikult täitsa ära unustanud ja see on väga inetu minust. 

Täna ma tegin selle kolme-nelja-viiekordselt tasa 🙂 Natuke väheseks jäi ainult neid tunde selles mõnusas päevas 🙂 Sellepärast ongi kell juba 10 ja mina jõuan alles blogima. Minu mõistes on tõesti juba palju…Aga kuna ma täna olengi kodune ja magama minna veel ei taha siis naudin veidi teie seltskonda hea meelega. 

Mis ma siis ära korraldasin täna ? Hommikut alustasin kihku kähku ühe metsakõnniga, 4 km. Ütlen ausalt, et kett oli ikka täiega maas veel. Ilmselt see haigus oli mu kõik energiavarud täiesti ära kulutanud, võhma ikka üldse ei olnud niiet sundisin end lihtsalt jalutama. Seejärel sõitsin linna salongi kraamima ja jätsin Endomondo käima selleks puhuks. Misiganes seal ka ei olnud…edasi suundusin oma kõige kõigema sõbrannaga jalutama. Jalutuskäigust sai leebeltöeldes 10 km tripp linnas. Vana hea "juttu jätkub kauemaks" 🙂 Tähtveres, Emajõe ääres, igatepidi risti-rästi treppidel ja tänavatel. Õnneks ma olin valmistunud ja oma parimad tossud jalga visanud. See üsna välistas ka selle, et kuhugi sööma minna. Minu soovil siiski käisime Wernerist läbi, et üks kohvi kaasa haarata. Täielik Ahvatlustepõrgu oma kookide ja saiadega. Ulmeliselt kohusetundlikult küsisin kohvi sisse suhkruasendajat ja siis panime teistpidi leekima ka. Ei mingeid maiustusi! 

Koju jõudes keerasin kähku veiseburgeri retseptist söögi kokku, tegin pooletunnise iluuinaku ja päev sai jälle jätkuda 🙂 Hea kohv, väike Fitlapi retseptides tuhnimine ja kui juba vastikult kaua..sellise ilma kohta..oli arvuti taga passitud, tõmbasin jälle tossud jalga jope selga ja õue! Tegelikult suundusin poodi kohupiima ja õunte järgi aga mõtlesin, et okei, teen järve ääres peatuse ja marsin siis veel ühe samasuguse ringi nagu hommikul. Sai väga hea 🙂 Kokku siis täna 17830 sammu, kilomeetreid ilmselt ligi 15 kokku kogu päeva peale. Vahepeal panin Endomondo puhkama, siis jälle käima. Viimased kilomeetrid jäid kuhugi ära kustunud akusse. 

Kodus hakkasin õhinal pisarateta pisarakooki ja tortilla põhjal pitsat tegema. Täna tõesti oli see lihtsalt..kõige mõnusam. Hetk, kui ei tee süüa sellepärast, et kohutav nälg on ja ruttu ruttu või et lihtsalt peab kaasa tegema niikuinii. See on tõeline nauding kui mul on aega ja ma tahan! Toidud said muidugi sama nauditavalt head ka 🙂 

Üle pika aja on niiii hea lihtsalt kodus olla 🙂 Ja kevad on niiii mõnus. Kõik on …niii niii 🙂

Kuula ühte head lugu ka…täiesti tänase päeva lugu 🙂 Lenna – Suvehommik Setumaal https://www.youtube.com/watch?v=NJao8S45ml4

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse