Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Poolel teel tagasi…. :)

Tere hommikust! 🙂

Tundub, et hullem torm on möödas. Samas tundub, et tuleb õudsalt kontsentreeruda mitte köhimahakkamisele, sest siis kestab see natuke…palju..aega. Muus osas on juba täiesti inimese tunne peal, jess juhhei! 🙂 Nagu mul ema ütles täna hommikul :"Ma vaatan, et Sul nädalavahetuse lähendes juba silmad säravad peas." Haha. viimased päevad pole väga tuju olnud naeratada aga täna juba korralikult naersin selle peale. Ja lubasin "ema nimel", et ma kuhugi peole see nädalavahetus oma jalga ausalt, ei tõsta.

Seda maagiat on tegelikult väga raske seletada, kuidas ma üldse sellises seisus tööd teen. Usute või mitte, ma kunagi töö ajal ei köhi-nuuska-läkasta ega tee mingeid muid rõvedusi. Sel hetkel olen ma täiesti…kuskil teises kohas, mitte mina ja kindlasti mitte haige. Eile oli ikka väga kummaline kui punkt kell pool 9 ma lõpetasin ja hakkasin köhima. Justnagu keha ja meel saaksid aru, et nüüd võid! Enne ja pärast tööd on nende päevadel muidugi minu masendusmeeter errorit löönud. Aga ma teadsin enne..ja nüüd veel enam, et ma olen ikka väga õige ameti valinud endale 🙂 See koht, kus ma massaaži tehes ise viibin…seal ei ole haigusi, halbu mõtteid ja väsinud olemist. 

Täna esimene päev peale pika aja on ka selline tunne, et peale hommikusööki voodisse tagasi ei poeks. Ja ma väga selgelt tunnen kuidas mul on seega jaksu ka teha ülikorralikult kõik oma Fitlapi toidud ära 🙂 Seal on suuuur vahe. Kas teha seda kõike sunniviisiliselt või sest see teeb mulle head ja ma tahan. Ei ole alla andnud aga endiselt ootan infot selle kohta kuidas edasi peaks toimima. Huvitav millise kanali kaudu üldse Heikki ja Rene kätte saaks kõige kiiremini ?! Väga ei tahaks poistele isiklikult FB´sse kirjutada. 

Muide! Mu viimaste päevade lemmik lõunasöök on (ja see pidi maitsev olema!) olnud riisinuudli singipasta. Mul käivad sellised hood peal. Vahepeal olid koguaeg munanuudlid, siis alati kartul..ja nüüd jälle riisinuudli-hullus. Aga ma lisan sinna brokolit nüüd mitu päeva juba ja hautan seda koos singi-sibula-küüslauguga keevas vees pannil ja siis veel ka kohvikoore sees…ja lõpuks lisan nuudlid. OMG! Tastes like heaven 🙂 

Kõige produktiivsemat ja ilusamat neljapäeva 😉Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse