Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Pagaripreili

Hei sõbrad!

Ammu pole kirjutanud, minu kohta ammu. Kuidagi läheb see jaks ja võhm praegu töötegemisele ja muidugi ka söögitegemisele. Õhtul kell 8 koju jõudes huvitab ainult, et mis süüa antakse. No ei anta niisama, ikka ise peab kokku keevitama. Hea vähemalt, et selle arvelt hommikul rahus magada saab. Eks see energiakulu on ka viimasel ajal suurendanud magusaisu. Nii olen ma viimased 2 õhtut koogilainel olnud. Jumal tänatud, et ma lambist selle kirsi-purukoogi retsepti avastasin, oli teine kuidagi varasemalt minust mööda hiilinud.

Fitlapis on minu koogiküpsetamisajalugu üsna kesinud olnud. Ma lihtsalt ei suuda ega tahagi hakata ette kujutama, et 0,8st munast, 1 spl jahust ja hunnikust kohupiimast saab mingi koogi. Kook on ikka kook, selle parimas tähenduses, mis sest et meile klassikalises mõttes jah lubamatu. Ja küpsised on ikka küpsised aga küpsisemaitseline Profeel ei ole küpsis. Tee või tina. Brownie ja Pisarateta pisarakook on Enamvähem mõõdu välja andnud. Aga see kirsivärk, mis ma nüüd avastasin, seal on tervelt 2 muna! Ja kui 5gr lubatust rohkkem jahu ka panna, siis on see puhta biskviit. Ja biskviit võib olla kook. Isegi. Niimoodi ma siis olen kooki söönud juba mitu õhtut! Nii äge! 

  

See laimiga, on tehtud porgandiga. Ma olen k o h u t a v porgandikookide fänn. Ja see ausalt, ei vajanud tegelikult isegi täidist-kreemi aga nagu kord ja kohus tuli see ära tarbida. Edasipidi ilmselt teen lihtsalt selle porgandikoogi pätsikese ja suran piimatoote muusse toidukorda. Mahlane, mõnus, porgandine KOOK. 

Muus osas on kõik vanaviisi. Ikka soe einevõileib, lõunaks mingi makaron-singi-juustuga kaasa ja …kaal seisab. Kaalunumber saab vist ka aru, et mulle ju tegelikult meeldib seda kõike teha. Miks ikka ennast allapoole nihutada. Vahepeal olen ma mures, vahepeal on mul suva. Aga nagu see ütlus oligi :"Rahu ainult rahu, ütles Karlsson, ja muretses edasi." 

Veel viimased pingutused, tänased 4 hädalist ära masseerida ja saab peaaegu selle nädala lõppenuks lugeda. Jaksu mulle, seda mul tõesti vaja läheb. 

Muah!

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse