Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Not bad my Friend!

Tšau sõbrad!

…Nii ma siis eile olin täis indu ja töötahet ja 9h hiljem …

😀 True story. Kui terve suvi sisuliselt pole tööd teinud niimoodi. Vähemalt mitte 10 minutiliste vahedega vehkinud massaaže teha …siis võibki nii juhtuda ilmselt. Ma ise muidugi ei arvanud, et asi nii hull on, et täna isegi kann on täitsa valus. Päris mitme kätepaari kükitades masseerimisest tõenäoliselt. Õhtuks oli korralik shoooot me tunne, aga siiski omadega rahul 🙂 Lihtsalt 10-12 h und see nädal on võimalusel vajalik. Küll lähevad asjad paika mõne aja pärast 🙂 Nii, et ma ikka trenni ja muid asju ka teha jõuan. See nädal küll tundub, et …eraelu? Mis see veel on ? Segadus kommipoes?

Aga toitumine on ikka jälle kontrolli all. Hoolimata sellest, et eile läks kogu energia ringi sahmimisele ja uue kliendi pikisilmi ootamisele ja mingile suvalisele sabinale mida ma reeglina kasutan oma toidu sisse ahmimiseks (ka 10 min jooksul). Hommikul juba etteruttavalt kaalusin müsli kaasa ja haarasin maasika profeeli poest. Ja ühest kohast teise liikudes kallasin kiire smuuti marjadega endale rooli taga sisse. Õnneks hommikune omlett seemneleivaga leevendas pool päeva tühja kõhtu. Õhtul koju jõudes oli küll selline tunne, et nüüd tahaks mingit normaalselt sooja toitu. Tegin eriti vürtsika ja küüslauguse kanarisotto paprika ja hunniku sibulaga retseptist kanapasta. See oli küll täiesti kirss tordil 🙂 Päev korraga. Esmaspäevaga sain mäele 😉 

Kaal näitas ka väärilisi numbreid selle peale. Sama mis reede hommikul ja sama mis ka tabelis. Niiet nüüd siis aega 6 päeva see allapoole nihutada 😉 Kusjuures eile puhtast huvist lappasin oma aastataguseid blogisid. Tahtsin teada palju ma eelmine aasta samal ajal kaalusin. 3.september hädaldasin seal, et mu kodukaal näitab mingeid aiateibaid 74-75. Oppaaa. No seesama kaal näitab siis praegu küll 4-5 kg vähem. Aga eelmine suvi ma võtsin ka muidugi 6 kg juurde oma lollusest. See suvi mitte ühtegi laimiõlle joomist ja suitsuvorsti näksimist ei olnud. Aastaga võiks ju nii mõndagi õppida, eksole. Mitte siin niisama töllerdada. Not bad my friend 🙂 

Ühtlasi kavatsen ma jätkata sarnast režiimi nagu kevadel. Mis mu kaalu ka lõpuks liikuma pani. See puudutab leiva ja kartuli kuritarvitamist. Mul on see juba ajast ja arust katsetatud teema. Midagi teha ei ole. Praekartul ja heeringaleivad ja kotletileivad ja muud minu lemmikud..ei aita mul kuidagi seda kaalu allapoole liigutada. Vahet pole mis grammitäpsusega need kaalutud on. Samuti ei lase see liiga mugavaks minna. Kuigi jah. Oma riisinuudleid ja risottot ma võin ka 7p nädalas süüa vahel…aga need niimoodi ei mõju. Ja hommikul see 1 v leiba on ka okei. Et mitte päris lolliks minna. 

Teeme sellest ühe eduka nädala heart

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse