143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nädalavahetusetaja


Hei sõbrad!

Nägin täna FB´s pilti kirjaga :"Puhkepäevad on vist Hiinas tehtud, et nad nii vähe kestavad…". No aamen! Kuigi ma olen elueest maganud, kaks päeva ka teinud väikese powernapi ja justnagu saanud rahu ja vaikust. Puhkus nõudis ennast ise seekord. Reede hommikul juba kukkusin oma kodu ukse ees jääpeal niimoodi siruli, et mitmed kohad on sinised, muhk peas ja hirmus pead ära lüüa ja mõistust kaotada tõmbasin kaela ära. Teadupoolest – kui keha ei taha tööd teha siis keha jääb haigeks. Seekord siis õnnetusjuhtumi näol. AGA ehmatus oli ilmselt suurem, kui vigastused. Pole mul häda midagi!

..Sest ma käisin eile siiski ka kõndimas. 2x50min. Kadu 600kcal. Tegin sellised rahulikud ringid ja sain natuke värsket õhku ka. Päeval ja õhtul veel eraldi. Praegu hakkasin eilseid söömisi meenutama..tegin vist 1/2 toidukorda rohkem.

Oh Well. Eks ma teistpidi kulutasin selle ära. Ja samas oli kõik kava järgi. Ju siis ikka endiselt kõht oli tühi pidevalt. Või noh mis ju siis! Tegelikult oli küll. Iga 2 h tagant. Või siis pigem see, et enneolematuid asju oli kodus silma all. Uskumatu kuidas 1 number? eesmärk? võib niimoodi motiveerida, et istud lauas – teised pugivad Virmalise torti ja toorjuustukooki dominotega ja mina istun oma jogurti ja müslikausi taga. (Kusjuures! See oli väga hea ikka, karamelli Profeel on tõesti hea). Ja ma ei ütle, et mul kerge oli, taaskord. Aga ma meenutasin koguaeg mis tunde tekitab mulle suhkru söömine. Võbelev, puperdav, vastik värin tekib sisse, pohmellilaadne. Just põhjusel, et tegelikult söön ma teda väga väikestes kogustes ja harva. Kui see möödas on siis see muidugi ei tundu enam nii raske 😛 🙂 Ehk et hea on kui selliseid asju üldse silma all pole. Aga 1x 2 nädala jooksul on terve nädalavahetus meil kogu pere koos. Siis süüakse "hästi" 3 päeva jutti.

Minu eilse ja tänase päeva menüü aga oli selline;

Laupäev

H: Heeringa-kodujuustusalat röstitud rukkipaladel

L: Heeringa-kodujuustusalat praekartulitega

Õ: Kartulisalatit kanasingiga

HÕ: Veise välisfilee kartulipudruga 

HHÕ: 1/2 müsli jogurtiga

Pühapäev:

H: Heeringa-kodujuustusalat

L: Avokaado-munavõi

Õ: Oa-singisalat

HÕ: Müsli jogurtiga VÕI koha kala mingis olekus mõnda retsepti pressituna.

Käin kõndimas ära peale õhtusööki siis vaatan mis tunne on. Kas tahaks midagi magusat või midagi täitvamat hoopiski. Mingid pannkoogipildid on ka igalpool, või siis see Maire ploomiomlett….okei okei okei!! Ma kaon kööki 🙂 Tühja kõhuga pole mõtet üldse vesistada siin ja mõelda mis süüa saab. Niikuinii peab ise tegema 😀 😉 

Muah! heart

 

 

 
Preili Keiu
210806 lugemist / 111 fänni
Minust

EluaegneViimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom