137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Miss Behave


Hommikust! 

Eile sain oma ideaalse päeva lõpetuseks ka kirja Heikkilt, lõpuks 🙂 Küsisin siis kas füüsilise koormuse suurenemine võib kaaluseisakut põhjustada. Ma olen selle asja suhtes väga kahe vahel. Ühelt poolt ju tegelikult ma nädalavahetusel olen eeskujulikult pattu teinud aga teiselt poolt nädala sees 100% piinlikult kavas. Ja muidugi, kehad on erinevad…aga ka nendel kes kava sajaprotsendiliselt ei jälgi, liigub see kaal siis ikka vähemalt paarsada grammi allapoole. Niiet see asi piinab mind viimastel päevadel ikka korralikult ja asja eest, terrrrrrve kuu 72 näha, mul on ikka ülikopp ees juba. Heikki soovitas 10% kaloraaĹľi tõsta. Ja mul on tegelikult hirm, et siis saab 72st hoopis 74 paugust. Aga eks näis. Ma teen seda esmaspäevast, kui ma olen jälle õudsalt aktiivne iga päev. Homseni jätkan veel samas vaimus nagu siiamaani. 

Eile sõin ilusti inglise hommikusööki, sooja einevõileivaretsepti, pannkooke kohupiima ja maasikamoosiga (üks retsept poolitatud selleks), riisinuudli-singipastat ja leivamagustoitu maasikatega. Nii palju ägedaid retsepte oli tõesti juurde tulnud! Alles nüüd oli aega seal natuke ringi vaadata. Frikadellisupp tuleb kindlasti lähipäevil ära! Ja siis täna hommikul PIRAKI kaal 600gr suurem jälle. Mul teatud aeg ka muidugi, eile olin paistes nagu eiteamisasi. Aga no siiski. Hetkel üritan lihtsalt mõelda, et okei…vähemalt on ilm ilus ja tervis täiesti enam-vähem juba ja üleüldse kevad on nii mõnus 🙂

Eile ma jalutamise asemel hoopis lohistasin aiatooli välja lebotasin selles 1,5h. Maja seina ääres ilmselt oli ligi 25 kraadi. Mingi hetk vaatasin, et mulle otsa vaadates vist enam muud ei näegi kui ainult tedretäppe ja nina nii punane..et peaks vist tuppa kolima. Siis mõnusalt magasin 1,5 h ja ehmatasin end äratuskella peale üles. Ikka täielik lasteaialaps, päevase unega 🙂 Aga niiii mõnus päev oli. 

Täna on vist mingi volbriöö ? Ühesõnaga siis peaks vist head volbrit soovima?! Mina olen igaljuhul korralikult kodus ja käin jalutamas, teen saunas koduse SPA õhtu ja olen marurahulik 🙂 

Muahh!!

 
Preili Keiu
187268 lugemist / 111 fänni
Minust

EluaegneViimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva