Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Miss Behave

Hommikust! 

Eile sain oma ideaalse päeva lõpetuseks ka kirja Heikkilt, lõpuks 🙂 Küsisin siis kas füüsilise koormuse suurenemine võib kaaluseisakut põhjustada. Ma olen selle asja suhtes väga kahe vahel. Ühelt poolt ju tegelikult ma nädalavahetusel olen eeskujulikult pattu teinud aga teiselt poolt nädala sees 100% piinlikult kavas. Ja muidugi, kehad on erinevad…aga ka nendel kes kava sajaprotsendiliselt ei jälgi, liigub see kaal siis ikka vähemalt paarsada grammi allapoole. Niiet see asi piinab mind viimastel päevadel ikka korralikult ja asja eest, terrrrrrve kuu 72 näha, mul on ikka ülikopp ees juba. Heikki soovitas 10% kaloraaži tõsta. Ja mul on tegelikult hirm, et siis saab 72st hoopis 74 paugust. Aga eks näis. Ma teen seda esmaspäevast, kui ma olen jälle õudsalt aktiivne iga päev. Homseni jätkan veel samas vaimus nagu siiamaani. 

Eile sõin ilusti inglise hommikusööki, sooja einevõileivaretsepti, pannkooke kohupiima ja maasikamoosiga (üks retsept poolitatud selleks), riisinuudli-singipastat ja leivamagustoitu maasikatega. Nii palju ägedaid retsepte oli tõesti juurde tulnud! Alles nüüd oli aega seal natuke ringi vaadata. Frikadellisupp tuleb kindlasti lähipäevil ära! Ja siis täna hommikul PIRAKI kaal 600gr suurem jälle. Mul teatud aeg ka muidugi, eile olin paistes nagu eiteamisasi. Aga no siiski. Hetkel üritan lihtsalt mõelda, et okei…vähemalt on ilm ilus ja tervis täiesti enam-vähem juba ja üleüldse kevad on nii mõnus 🙂

Eile ma jalutamise asemel hoopis lohistasin aiatooli välja lebotasin selles 1,5h. Maja seina ääres ilmselt oli ligi 25 kraadi. Mingi hetk vaatasin, et mulle otsa vaadates vist enam muud ei näegi kui ainult tedretäppe ja nina nii punane..et peaks vist tuppa kolima. Siis mõnusalt magasin 1,5 h ja ehmatasin end äratuskella peale üles. Ikka täielik lasteaialaps, päevase unega 🙂 Aga niiii mõnus päev oli. 

Täna on vist mingi volbriöö ? Ühesõnaga siis peaks vist head volbrit soovima?! Mina olen igaljuhul korralikult kodus ja käin jalutamas, teen saunas koduse SPA õhtu ja olen marurahulik 🙂 

Muahh!!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse