Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Mida ei mäleta seda pole olnud?

Hei sõbrad! 

Tegelikult nii hulluks eilne pidu ei läinud, et ei mäletaks. Kahjuks mäletan kõike. Vein mulliveega, vein mulliveega, vein mulliveega, vein, vein vein, šhampanja. Aiaaaaa. Peaga ei olnud ka hommikul kõik korras aga see oli ju teada. Tõttöelda oligi see üks korralik patujoogikord või siis nagu mu sõbrad siin armsalt nimetavad …pidujoomaaeg ? 😛 Inspireerituna pidusöömaajast. No nimi igaljuhul meest ei riku.

AGA! Vähemalt sain ma ainult pooled kalorid, mis muidu oleks saanud ja selle üle on mul hea meel. Nimelt olid mul lauale tehtud ainult fitlapi retseptidest timmitud snäkid. Teistele ka hallitusjuustu mida näksisin ise vaid paar tükki ja porgandikoogile (ikka kirsi-purukook) niristasin ka 70% šhokolaadi peale. Lihtsalt, et see imemaitsev plänn ka hea välja näeks. Sõbrannad sõid ja mõmisesid 🙂

  

JA lisaks sellele ei toimunud öösel mingit söömist. Ei mingit rämpsu kuskil urkas ja isegi sellist mõtet ega soovi polnud. Hämmastav. Hämming jätkus täna päeval kui oli küll jah selline üsna hõre tunne aga ei mingeid kahtlaseid sööke ei igatsenud. A la friikartulid. No ei üldse mitte. Tegelikult keetsin hoopis hakklihasuppi ja sõin päeva peale ka mõned singivõikud. Õunad ja vesi olid ka head sõbrad. Tuleb vaid tunnistada, et ma pole täna toitu kaalunud vaid söönud silma järgi. Ütleme nii, et mul on tõesti üks vaba päev lõpuks, alates juulist siiani. 

Eile ma mõtlesin Matilda kommentaarile teemal, et perfektsionism võib olla haiglaslik. Panin päeva jooksul tähele enda juures teatud asju ja ei saaks just öelda, et see mind üldse ei puuduta. Eriti just sellepärast võtan ma tänase vabalt. Homme ajan niikuinii uue hooga jälle pilli lõhki. Eilse enesekriitika kõrval aga panin tähele ka ilusaid asju enda juures. Vaatasin, et jalad on mul juba täitsa okeid 🙂 No nii okeid kui ühe 73/163 naisterahva jalad üldse olla saavad 😀 Pole viga. Asi edeneb ja vähemalt oli täitsa hea end peeglist vaadata. 

 

Nüüd aga lõpetan selle päeva, unustan ära ja homme ärkan nagu midagi poleks olnud 🙂 Mida ei mäleta seda polegi ju olnud.

Ilusaid unenägusid 😉

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse