Magic

Tere hommikust sõbrad 😉

Ja suur aitäh kõigile eelmise osa kommenteerijatele 😉 Maire, mina ka peaaegu, et usun muinasjuttudesse juba. Või siis vähemalt iseenda omasse, ilma üldistamata 😛 Ma tervet meessugu ei hakkaks päästma, ühe erilise isendi pärast 😛

…ja nagu Külli ütles, "magic is everywhere". Täna on see isegi pealtnäha tavalises reedehommikus 🙂 Lihtsalt sel põhjusel, et on olnud hullumeelne nädal, väsitav aga siiski endiselt tore ka. Ja siis veel riburadapidi erinevaid põhjuseid. S.h see, et ma olen tubli tüdruk olnud juba 5 päeva. Oma kaalu ja grammidega. Selle nädala ainuke kavaväline asi on olnud 2 spl 10% hapukoort. Alleaa. Suhkur on minust 5 päeva kaarega mööda käinud, sest ta teab niigi, et hetkel ma paneks talle täiega jalaga.

Eilne menüü oli selline;

H: Inglise hommikusöök

L: Ikka endiselt heeringa-kodujuustusalat, rukkipaladel.

Õ: Müsli jogurtiga (proovisin karamelli Profeeli. Kiidan!) ppps! Comarketis on see praegu 64senti tk! 

HÕ: Avokaado-munavõi hunniku rukkola ja tomatiga. 

Näks: Lillkapsas. Avastasin Jälle, et see on vabavara. Mis nii viga elada. Sinna muidugi dipiks see hapukoorepoiss läkski. 

Kaalunumber kukkus piraki nii kilo jagu see nädal. Nüüd passib ikka seal kus ta juba ammu graafikuski on. Samas on praegu ka periood. Ja edasise paari päeva plaan on, et 1 pisikese patutoidukorra teen täna ära. Emal on külmikus toorjuustu-domino kook. Ja seda ma ühe tüki proovin ka. Sadagu või pussnuge. Muidu kavatsen terve nädalavahetus oma toitude peal olla. Hoolimata sellest, et maja on terve nädalavahetus rahvast täis. Pugitakse igasuguseid imelikke asju. Aaaa! Üks õhtusöök on neil küll ahjus tehtud veiseliha juurviljadega. Ma arvan, et seda vähemalt annab millegagi siit ühildada. 

Sain eile lihtsalt nii hea mõtte, oma härra Matkajalt:" Minu eest ei saa ju minu kehas keegi tubli olla, pean ise olema". See üks lause motiveerib mind terve nädalavahetus ja edasi. Aamen!

Ja! Tänase kondi viskan riidekapist. Pigem vist küll viskasin selle endale 🙂 Mulle meeldivad sellised harva juhtuvad hommikud kui ma astun oma garderoobi ja vaatan, et nohh…huvitav kas see asi nüüd läheb selga. Täna proovisin kleiti mida ma pole kunagi kandnud. Huvitav, et ma selle üldse ostsin. Ma väga ei usu mingitesse motivatsiooniriietesse mida kohe üldse KOHE kandma ei saa hakata. Tundub nagu veidi ajaraiskamisena. Aga mingil kummalisel põhjusel, see kleit, mis ei veni ka mingitpidi! Mu kapis siiski on. 

Üks on selge : Naine kleidis paneb tõesti päeva särama! (Isegi kui ta 5 min pärast oma lötakad dressipüksid jälle jalga tõmbab)

Toredat reedet ja aktiivset nädalavahetust heart

 

 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse