136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Maagiline hommik!


Hei sõbrad! Ilusat reedet! 🙂 

Tänane hommik on nagu taevane kingitus! Täiesti ausalt. Esiteks on mul palju parem juba ja see on ülihea tunne. See haige olemise värk ikka ei sobi mulle. Kellele sobiks?! Enda arust muutun ma küll täiesti väljakannatamatuks vinguviiuliks. Paras luua selga kupatada ja minema lennutada. Aamen.

Teiseks on mul täna hommikul vabad 6 tundi! See tundub maailmatuma pikk aeg täna 🙂 Et ei pea kohe kohe süüa hakkama kaasa tegema ja kuhugi kiirustama jälle. Blessing. Küll jah töötan täna õhtul mõned tunnid oma salongis aga see on rohkem nagu vaba päeva hobi ja rõõm. Väga minulikult tegin hommikul silmad lahti ja nähes et päike paistab, mõtlesin kohe saja tuule poole kapata ja õue kõndima. Aga ei…pigem tiksun juba tunnike kohvitassi taga ja lõpuks üle mitme nädala leidsin ka aja ja soovi endale mõned kaardid laduda. Tarodega on nii, et alati pole selleks sobiv aeg ja nii mõnigi kord on kohe alguses lauale ilmunud kaart, mis ütleb, et "võib-olla oleks mõistlikum ennustamist mõnel teisel korral jätkata kui Teie meel pole nii hõivatud" 😀 Siis on selge. Pane ära!

Aga täna ei olnud see päev. Ja panin oma tagasihoidlikud 3 päevakaarti ning pidin tõdema, et oi kurja! Neil on vahest ikka niii õigus. ERAK viitab haiguse- või operatsioonijärgsele taastumisajale ja eraldatusele ning enesessetõmbumisele. Thats right! MÜNTIDE KAHEKSA näitab materiaalselt kasu. Thats right! Ega see töörabamine peab ju mingit kasu ka ikka tooma, eksole. Täna oli arvete saatmise reede. Ja siiiis ja siiis. Ma arvan, et see KARIKATE KUNINGAS mis asukohana märgib tänase päeva mõju tulevikule…eksis ehk lihtsalt ära. Nimelt tähendab see hoolitsevat ja toetavat partnerit, kes on sõbralik, tark, armastab kunste ja on sünnipärane rahusobitaja. Ma olen ikka arvanud, et see minu oma jäi rongi alla…aga no okei, "tulevik", ehk ta siis ikka kunagi jõuab 😀 😉 Lisaks olgu öeldud, et Tarod on minu jaoks järjekordne väike hobi, enda lõbuks. Aga on ka ette tulnud, et laon sõbrannadele ja üks nutab ja teine naerab, sest kõik on lihtsalt nii valusalt täppi. 

Kuna mul on nädalavahetuseks väljaminekukeeld ja seekord siis ka päriselt ja põhjusega..Tegelen veel ühe mõnusa asjaga ja eile vedasin selleks puhuks multipack värvipliiatsid koju endale poest 🙂 Võib-olla käin täna ka raamatukogus, äkki on mõni Lars Kepleri raamat veel kellegi poolt tagasi toodud mis mul veel lugemata on. Ühesõnaga katsun marurahulikult olla. Aga kuna päike on nii ilus siis ma vägisi kibelen ka õue. Mõtlen, et jalutan rahulikult, värske õhk teeb ikka head ju ?! Mul siin lähedal on ümber järve metsa sees mõnus rada ja seal peaks ka tuulevaikne olema. Praegu ma olen oma vaikse nädalavahetuse üle igaljuhul väga excited ja loodan, et homseks õhtuks juba kuhugi ei kipita 😀 🙂

Ühtlasi tähendab ju kodus olemise ka korralik olemist fitlapi mõttes. Ja seega ei hakanud ma ka FB grupis poisse taga ajama, et mis nüüd ikka saab. Ega ei ole ju välistatud ka see, et ma oma laupäevaste kokteilidega ise olen seda kaalulangust nullinud. Häbilugu ma ütlen! Niiet vaatame mis seis esmaspäevaks on. Hetkeseis ikka 71,8-72,2 ja täna kaalule astudes meenutasin Matilda sõnu, et keda kuradit see number üldse huvitab kui väljanägemine on hea. Ja tunne! Nii ta muidugi päris ei öelnud aga natuke üle võlli panna on ju minu moodi 😮 😛 ..Sest tunne on tõesti endiselt hea. Vahepeal mulle unest uduste silmadega isegi tundub, et mul on kõhulihased 😛 Aga aitab nüüd vaterdamisest!

 
Preili Keiu
185800 lugemist / 110 fänni
Minust

Eluaegne


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva