Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kits kahe heinakuhja vahel

Tšau sõbrad!

Jälle üks edukas päev selja taga. Eilne. Kohati võin ma küll juba väga äärmuslikuks minna. Eile näiteks jäi viimane toidukord söömata kuna ma olin kodust eemal ja turvalisem tundus üldse mitte midagi süüa kui midagi kahtlast. Tean tean et ega see ka hea pole. Aga ega ma eile trenni ka ei teinud. Ja kella 5sed veise-seene-suvikõrvitsa kotletid olid ikka väga toitvad. Enne 22 ei tundnud ka, et süüa tahaks. Aga siis kell 23 juba peiks ütles, et meil kõhud nii hullusti korisevad, et peab ikka tropid kõrva panema 😀 Fit life missugune. 

Vastutasu kaalul ei ole eriti märkimisväärne. No ma ei teagi mida ma loodan. Nädalad on nii erinevad. Mõni nädal kiman 5 päevaga 72 pealt 70 peale tagasi ja mõni nädal tiksun ikka seal 71 peal, lõputult. Tuletan siis meelde, et septembriks oli plaanis lihtsalt 6 uuesti ette tagasi saada. AGA vähemalt mõõdud on küll ilusti järgi tõmmanud. Pm samad nagu 68 kg peal. Ja tunne on hea kerge.

Eks siin on jälle see liigse enesekriitika teema millega tuleb eraldi tegeleda. Mis viimased poolteist kuud on jälle veidi rohkem süvenenud. Vaatan peeglisse ja kuidagi ikka väga…vildakas on see pilt. Ma tean ka mis võib-olla see käivitaja aga sellise külje pealt ma "tagasilööki" ei oodanud. See on pikk ja lai ja igav lugu ärevushäirete ja sotsiaalfoobia teemal, mille pärast ma võtsin viimased 3 aastat antidepressante. Nüüd 1,5 kuud tagasi otsustasin lõpuks loobuda. Ja mõne koha pealt tundub, et ma olen isegi "normaalsem" ja tasakaalukam inimene aga just see pilt enda välimusest..weird. Seda ma tõesti ei oodanud. Ma isegi ei põe seda, et mis keegi teine minust arvab aga kui peeglisse vaatan vahepeal, siis mõtlen et issssand. Jälle üks elu challenge.

Ja siis veel üks challenge lihtsalt tänasesse päeva. Ma vist ise ka see nädal päriselt mõtlesin, et ma ausalt kuhugi ei lähe. Kuni eilseni kui üks sõbranna hakkas ajama, et ikka suve viimane nädalavahetus (no tõesti nagu maailma lõpp oleks) ja küll sügisel ja talvel aega dieeti pidada ja kodus konutada. Ausalt, see jutt tundus ikka väga mõistlik hetkeks 😀 Ehk et minuga on kõik okei järelikult – ma ilgelt tahaks välja minna. Ja siis ma nüüd mõtlen kuidas selle asjaga toimetada nii, et jälle 2 kg ei lisanduks. Tal oli enda arvates eriti geniaalne mõte et hakkame skinny bitch´i jooma. No sorri, ma vett viinaga küll ei joo. 

Variant on terve päev ilusti kavas olla ja teha ära korralik trenn. Juua paar kokteili ja need maha tantsida 😀 Õudne elu. Nagu kits kahe heinakuhja vahel. Igas mõttes. Või siis lihtsalt lammas. Loll nagu lammas. 

Üks on selge. Trenni ja Need kükid ma teen täna jälle ära. Kükitajad ja fitliferid käivad ka ju peol, eks ? 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse