Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kirjaneitsi

Tere hommikust, sõbrad! 😉 

Eile kirjutasin marurahulikult oma blogi ära ja siis avastasin, et ohoh – võistlus ka meil käimas. No kui teisel kohal nii muuseas juba oled siis ei saa ju päris märkamata jätta, eksole 😛  Samas suurema osa neist challenge´itest  olen ma lihtsalt mööda lasknud, sest ma polnud ei siis ega ka praegu päris kindel…piisavalt enesekindel, et oma kirjutisi sheerida ja sellega õudsalt möllata. 1x tegin seda ja kui ma ei eksi siis ka võitsin aga eks turundusel ongi suur võim 😉 Pluss, tegelikult, viimane asi miks ma siin käin ja vatran, on kasutusaeg. Kuigi tõesti! Kirjutamine on anne ja oskus nagu iga teinegi. Ja hea kirjatüki eest tasu saada pole mingi patt, misignes kujul see tasu ka ei oleks siis 🙂

Ma jälle targutan aga tegelikult pole ise sellest veel päris teadlik. Muidu ma ehk oleks selle juba ammu enda kasuks tööle pannud 😛 Just põhjusel, et mulle meeldib! Kui keska pidi lõpetamata jääma mul sellepärast, et kõik reaalained olid 2 seisus siis samal ajal võisin ma läbi hekseldada oksendamiseni raamatuid ja kirjutada ühe hingetõmbega kirjandeid. Niiet tuumafüüsikut minust ei saa aga õnneks võimaluse kirjutada olen ma leidnud siiani. 

Ja kui endal majanduslikku mõtlemist pole siis ehk veab ja on kellelgi teisel. Ma praegu triivin sinnani, et sain eelmine nädal just vastavasisulise pakkumise 🙂 Mis oli ka üks põhjuseid miks ma tahtsin siin, oma blogis, veidi roostet maha kraapida enne 🙂 Etteruttavalt tuleb öelda, et kes teeb see jõuab. At least I hope so! Mulle tegelikult mu enda massaažitöö väga meeldib. Aga see on hoopis teine tubakas, mille jaoks KOHE ilgelt tundsin, et tahan aega leida. Õigetest asjadest saabki ikka kohe aru..mitte et nooooo..so so…

Nimelt üks mu endine õpetaja ja praegune kolleeg pakkus, et võiksin tema koolituste jaoks infot töödelda, materjali ja konspekte koostada.  Sisuliselt raamatuid läbi lugeda ja refereerida. Saad aru! Raamatu lugemise eest raha saada?! No tegelikult pole see muidugi nii lihtne ja mina nii naiivne 😛 Aga just minu jaoks pole see mingi igav jamps kuna tegu on minu teemaga. Raamatutega idamaade filosoofiast, tšakratest jms mida võid veel selle teemaga seoses ette kujutada. Väga lai, põnev ja lõputu teema! Ja mina jälle nagu laps kommipoes 🙂 Saamata aru, et ehk tõesti mul ongi rohkem potentsiaali kui ma siiamaani olen arvanud. 

Selle kõige juures pole vähemtähtis see mida ma siin teen. Ja see ütlus "terves kehas terve vaim" pole mingi ära nämmutatud bullshit. See on päriselt nii. Sest kui süüa valesid asju, ennast grammigi liigutamata, roomata ja vedeleda…vaevalt ühtegi geniaalset mõtet suudaks mõelda 🙂 Niiet KA sellepärast ma tahan olla tubli inimene ja hästi süüa 🙂 

Eile ma näiteks sõin terve päev 😛 Kodus olemise päevad on just selles mõttes mõnusad, et saab kõik toidukorrad teha erinevad ja värskelt kohe söömiseks. Sellised mida ei pea kokku käkerdama kuhugi karpi ja fooliumisse ja 30kraadisesse autosse soojenema panema. Pähh. Sel suvel olen ma korduvalt mõelnud, et pagassis peaks ikka külmkapp olema. Ilma naljata!

Nii siis said eile tehtud vanad lemmikud – avokaado munavõi, kartul heeringaga, tortilla põhjal pitsa ja krõbedad juustuküpsised. Täna algab päev taaskord Odrajahu puder omletiga, sest ma õppisin putru sööma! Tegelikult juba 2 kuud tagasi ja vaikselt saab üledooos aga putru ja lisandeid saab varieerida 😉 Täna on kaerahelbepuder, suitsusingi ja porru ning keedumunaga. I love it!

Motivatsiooni  heart

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse