Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Jubedalt üritan

Hei sõbrad!

Kui eilse postituse pealkirjaks oleks tahtnud ma panna "Väle põder"…siis tänaseks on sellest saanud "Rase rebane". Kaudses mõttes muidugi aga see ei muuda asja. Juba läks nii hästi! Ja siis peavad mingid tobedad naistevärgid asja rikkuma tulema. No ma tean jah, et see on ainult näiline, vähemalt mis puudutab kaalunumbrit. Poleks tegelikult olnud üldse tarvidust ennast täna selle kaalumisega frustreerida. Aga Vahel ma siiski olen mõistlik naine ka – ei lubanud oma tujul sellest langeda. Kui nüüd tubli edasi olen siis paneb pärast kimaga allapoole 😉 Lihtsalt tunne on nagu oleks arbuusi alla neelanud. Mis samuti pole vale..

Alati kui ma kirjutan siin et nüüd lähen kõndima – tutkit vasja. Tegelikult sai juba 3 eelmist päeva päris korralik sooritus tehtud niiet ma eile siiski otsustasin muude tegevuste kasuks. Hakkasime õhtupoolikul hoopis sõbraga grillima. Kuna me kumbki selles väga tugevad (mina olen muidugi maakas aga ikkagi naisterahvas, eksole) pole siis keset seda huumorit kadus mul järg nii käest, et kui palju ma seda liha nüüd sõin. Ehk saigi mingi  varras kokku, selle proovimise ja valmis tükkide ükshaaval näksimise peale. Ma ausalt ei tea. Aga loogika ütleb, et väike liha ja selle kõrvale tomati-kurgi-paprikasalat, ei saa midagi väga kurja teha. 

Õhtuks jäigi mul 2 toidukorda. Kuna sõime päris hulga arbuusi ka veel siis ilmselt said need toidukorrad ilusti kaetud. No nii enam-vähem. Hullem oleks olnud kui täiega üle oleks millegagi pannud. Aga õnneks sõber mul ka üritab saledat joont hoida, nii me siis arbuusi ja lihaga leppisime :p "Aasta ost" nagu ta meid poes omavahel vaikselt mõnitab aga mulle sobib. Ideaalselt. 

See nädal tõotab tulla veel selliseid põlve otsas kokku klopsitud söömisi ja ma ei oska hetkel ennustada kui hästi see kõik läheb. Homme korjan sõbranna peale ja sõidame päevaks Lätti ennast tuulutama ning pühapäeva õhtul on endiste kolleegidega aiapidu. Aga see nädal ma vähemalt tunnen, et ei sisene nädalavahetusse selle "nagu homset ei oleks" mentaliteediga. No mis iseenesest on nagu lahe asi. Elada nii, et iga päev on savi-äge-nii tähtis nagu oleks viimane aga võiks seda elu elada nii, et kaubanduslik välimus ka säilib. Niiet võib-olla ma isegi kasutan tänast vaba päeva toidu preppimiseks. Teen homseks pisikesi suvikõrvitsa-kanakotlete kaasa ja juustuküpsiseid. 

JA ma sain oma vitamiinid ka eile kätte. Maca ja extrastrong D-vitamiini. Niiet loodetavasti järgmistes osades saan ma rääkida milline "Elektri Jänes" ma olen 🙂 

Toredat neljapäeva heart

Hommikusöögiks Rukkijahupuder omletiga.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse