140826 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Jonn


Õhtust sõbrad!

Ja oi kuidas mulle nii väga ei meeldi õhtuti blogida. Pea on päevast nii pulki täis ja eriti sellisest päevast nagu nad sellel nädalal kõik on. 6-7 tööd ühest kohast teise siiasinna tõmblemine. Ja nagu mul veel vähe oleks olnud, tõmbasin eelmisel nädalal veel ühe sae käima…reklaamisin, et teen kodus, kodukandis, massaaži. Ehk et sisuliselt on mul nüüd 3 kohta kus teha ja kummalisel kombel on selle aasta jaanuaris maru palju neid tahtjaid ka. Reeglina on see selline virelemise kuu, pigem. 

Ma muidugi ei virise 🙂 Aga nagu ikka satuvad kõik asjad ühele perioodile. Kõike korraga 100% teha, näis kuhu see viib. Eile ma igatahes oma suures korralik olemise tuhinas läksin magama üsna tühja kõhuga mida ma veel terve öö tundsin. Kõht vastu selgroogu. Eks ikka on mul ka ju veel endiselt -10% vähendatud kaloraaž. Toitu iseenesest vähe polnud. Aga tööd oli palju ja energiat läks ilmselt omajagu. HÕ sõin pooliku. Täna seda viga enam ei teinud. Muidu püherdan jälle terve öö üleval ja mõtlen, et kohe kiman alla võikusid tegema. Brrrrrr. Eks see on jälle harjumatu. Et ei lähe. Ja ei söö. Sest ette nähtud asjad on selleks korraks/päevaks söödud. Lihtsalt jonningi hambad ristis kui olen midagi ära otsustanud. 

Tegelikult ma väga isegi ei taha jätkata selle teemaga praegu. Just põhjusel, et väsimus moonutab nii paljut. Igatahes. Mul on eesmärk ja ma ei taha iseendale pettumust valmistada. Sel nädalal küll mitte. Ja kui oma mugavustsoonist välja ei suuda ega taha tulla siis ei ole ka mingit muutust oodata ega loota. 

H: Inglise hommikusöök

L: Heeringa-kodujuustusalat kartuliga

Õ: Profeel pähklimüsliga

HÕ: Vaesed rüütlid 

 
Preili Keiu
196769 lugemist / 111 fänni
Minust

EluaegneViimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom