Iseenda parim sõber

Hommikust, sõbrad! 🙂 

Eilse osa kommenteerijatele veelkord aitäh! Et te kõik teaks – see on väga suur toetus mis ma siit saan 🙂 

Ja eilsest teemast hoolimata tegelikult, eks minulgi on endiselt veel mingeid kallutatud pilte ja mõtteid, iseendast. Lapsest saati süvenenud mustreid lihtsalt on üsna võimatu muuta 1 aastaga. Ehk et pilt iseendast on natuke vildakas ikka, hoolimata sellest et elustiiliga tundub nagu kõik timm olevat. 

Täna hommikul olin ma muidugi meeldivalt üllatunud. Ütleme nii, et tegin kingituse iseendale – oma parimale sõbrale. Juhuslikult. Nimelt kuna laupäeval oli suur sünnipäev siis oli ka spetsiaalne üllatus – oli tellitud fotograaf. Okooo. Naised läksid muidugi kõik väga sabinasse, kimasid vannituppa lokitama ja mukkima 😛 Ma olin kodus juba piisavalt aega peegli eest veetnud. Või siis teine variant – vajus sügavale diivanisse ja keeldusid väga kardinaalselt üldse pildile tulemast 🙂 Profifotograafi pildid muidugi annavadki ruumi igasugusele kriitikale…kuna need on lihtsalt nii selged ja ilusad. Mitte mingi suvaline peegli ees kokku käkerdatud selfie, poosis, kus Sa anyway väga sale välja näed (ja tead seda peast). Ma pole ka kunagi nende profifotodega hästi läbi saanud tegelikult. Vaatan ikka, et "no selline ma küll ei ole!" 😀  (Sellest hoolimata, et edevust on mulle omajagu antud ja pildile ronin ka hea meelega.)

Täna hommikul laekusid meile need pildid siis. Ja ma olin meeldivalt üllatunud! Ei vaadanudki "Issssand." Vaatasin hoopis, et "NOT BAD my friend!" 🙂  Kuna ma olen ikkagi naine, siis looooomulikult, leiaks põhjust et viriseda. Aga ma ei tee seda. Ma ei tundnud seda. Hea päev, et iseendaga rahujalal olla. 

Ja ilmselt tuleb sõda ka kaalunumbriga paariks päevaks lõpetada. Täna-homme on tulemas õhtud kui söön väljas. Lihtne challenge kuidas teha paremaid valikuid, nautida ja mitte põdeda. Sellest juba järgmistes osades 😉

Sõprust. Iseendaga heart


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse