Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Fit või Fat life ?

Tere hilisööd!

Mõtlesin, et lappan veel enne magaminekut mõned blogid läbi ja muidugi olin kõigi juttudest nii aktsioonis, et ronisin ise ka üles tagasi. Kerisin end diivanile, panin küünlad põlema ja vihma ladistab nii kõvasti, et isegi mehe norskamist pole kuulda 😛 Ilmselgelt parim aeg natuke lobiseda kuidas tänane päev läks 🙂

Homme ootab mind reis tagasi Eestisse, ilmselt ka sellepärast väga und ei ole. Ma olen selline omamoodi kahepaikne ja püsimatu, ega muidu ei suudaks nii hästi kohaneda "kahe koduga." 3 kuud juba on möödunud nii, et mitu nädalat siin, mitu nädalat seal. Kaks riiki, kaks kodu, kaks kööki. See viimane on veel eriti oluline! Sest nagu ma Maire blogist just lugesin – elu tõesti on – Fitlap! Mulle muidugi sobib. Ühes pisikeses maailmas ja rutiinis mu pea juba nädalaga plahvataks, pidevalt on vaja mingit plaani ja sehkendamist, siis on hää olla. Vahest ikka heietan oma peas, et no kuidas ma nüüd siis olen jälle seal niimoodi ja…tutkit Vasja! Ma olen vist varasemalt elus nii palju muretsenud ja põdenud, et ma enam tõesti ei viitsi. 

Tänane läks söömistega igatepidi hästi, noh, viimasel ajal pole see ka mingi uudis. Mis omakord tegelikult ON uudis, minu puhul. Kuna täna oli mees ka kodus ja ma nugadega vehin nagu vana meisterkokk, sai tema ka kiirelt peaaegu samad söögid mis mina. Hommikuks küll temale tegin avokaado-munavõid, sest talle see nii meeldib ja endale sooja einevõileiba, sest minust on saanud puuviljahoolik. Lõunaks sõime kanawrapi ja õhtuks ohohohooo ma tegin liha. Kasutasin retsepti Sinepine sea sisefilee riisiga. Asendasin riisi tatraga, liha pruunistasin pannil ära ja viskasin hoopis šhampinjonidega ja hunniku sibulaga ahju, haudus seal pool tundi törtsus vees ja sai superhea. Tegelikult oli see 8 kuu jooksul esimene kord kui ma fitlapis mõnda retsepti tegin kus on tavaline sealiha. Ma isegi ei tea. Varasemalt on nagu nadi tundunud osta endale üksinda 1 tükk liha ja seda siis heastpeast tund aega küpsetama hakata. Eriti kuna ma toitu ette valmis tavaliselt ei tee. Niimoodi kahekesi võib muidugi teha teinekordki. Ütleme nii, et oli väga hea vaheldus igasugusele wrapi ja pitsakraamile 🙂

Kõht läks aga üllatavalt ruttu tühjaks muide. Siis tuli järgmine käik. Ikka õun ja juust, täna asendasin pool õuna meloniga. Ja seda ei saanud lihtsalt pildistamata jätta. Vaatasime filmi ja pugisime mehega mõlemad oma taldrikust snäkke. Ta üritas oma veiniklaasi ka muidugi sinna suruda veel. Nagu see veel vähe selline Fit ja Fat life võrdlus oleks olnud 😀 Meil oli endal ka üsna naljakas 😛 Ma olen juba harjunud igasuguste ahvatlustega ja ausaltöeldes, mingit vorsti, kus on 60gr rasva 100 grammi kohta, ma enam küll näost sisse ajama ei hakka. Küsimus pole isegi selles nagu ta ei toetaks mind, pooltel kordadel ostan ma ise talle midagi "head". Tal midagi üle ääre kuskilt ei aja. Tervislikkus on teine teema aga kaugjuhtimispuldiga on sellele asjale üsna raske läheneda hetkel. Aga mis ahvatlusi puudutab siis Ikkagi vägisi jõuan tagasi sinna tahtejõu teema juurde. Tee või tina.

Niisiis minu valik on fit life..ja üldse mitte vägisi 🙂 Soovin teile sama, ilusate unenägude kõrval:)

Muah!

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse