137741 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 pÀeva tÀiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Excited


Tšau sõbrad! 😉 

Katsun siia nüüd ühe kiire postituse teha. Tõttöelda olen ma nii sabinas, et raske on kontsentreeruda. Täna siis hakkan mina ka jälle nö päris tööinimeseks. Salongis tegin terve suvi nipetnäpet aga mu 130 IT tegelase massaaĆŸituba hakkab alles täna. Seal kestab mu hooaeg septembrist juunini. Juba vaatasin, et hullud on juba jõuludeni ajad ära broneerinud ja palju uusi inimesi ja …mul asjad kukuvad täna hommikul 🙂 Tegelikult olen ma seal mitu aastat juba aga ikka alati need esimesed nädalad on sellised..uhuh 🙂 Lisaks olulisele koormuse suurenemisele oodatust rohkem tähelepanu teemal "Keiuuuuu, kuidas Su suvi läks" 😀 Suures plaanis ikka selline tore ja mõnus sabin 🙂 

Nädalavahetus möödus viimasele vääriliselt, toredalt. Ei mitte suurt pummelungi kuigi tõe huvides tuleb tunnistada, et 2 klaasi punast veini ma nädalavahetuse peale siiski jõin. 1 reedel kui olin täiesti kavas olnud terve päev. Ja teise laupäeval kui söömine oli tegelikult koguseliselt väga kesine. Hommikuks munad ja võiku ja lõunaks Da vincist caesar kanaga. Õhtul mingi arbuusi ja pähkli näks. Eile oli ka selline segane toitumine. Hommikusöök korralik, lõunaks kaalusin ka veiselihakotletid ja surusin retsepti aga kui koju jõudsin õhtul siis sõin ainult keedetud soolaube. Never again!!! 

Need faking soolaoad. Lõpuks istusin öösel 2 h üleval, sest kõht niiiii hullult valutas. Ulme. Ja üleüldse kogu selle segaduse ja vähe söömise peale ei saa ilmselt tänast kaalunumbrit ka uskuda. Niiet ma teen aga rahus toidud kaasa, teen seda mida alati ja küll see asi edeneb 🙂 Vähemalt kohutavaid alkoholikaloreid ei lisandunud ja kontroll on olemas – lisasin end YheskoosEdasi tabelisse kaa seekord 😉 Siis on vähemalt endal ka ülevaade, mis toimub ja mis mitte ja nädalad ei möödu udu sees, et kuu lõpus saaks avastada "oih ma ei võtnudki midagi alla". Mul ka ju ikka endiselt see vähemalt 5kg tiksub seal kuskil pe**e taga. 

Aga aitab lobast, tegudele! 

Toredat nädalat ja uue alguse esmaspäeva heart

 

 

 

 

 
Preili Keiu
187270 lugemist / 111 fÀnni
Minust

EluaegneViimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nĂŒĂŒd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nĂ€lga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • TĂ€ida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva