137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Challenge your fears.


Tšau sõbrad! 

Nii nagu ka hommik on õhtust targem..on esmaspäev alati laupäevast targem 😛 Onju? Saab ja peab tegema jälle (üldjuhul) seda mida tegema peab. Mul on hea meel, et täna saab tööle minna. Hea rutiin teeb ainult head. Nagu eelmises postituses kirjutasin siis oli segane nädalavahetus. Õigemini. Segast ei olnud seal midagi. Kõik sai selgeks. Suhetega. Et neid pole. Kas see on piisavalt anonüümselt kirjutatud ? Ma alati mõtlen selliste teemade puhul, et mis koht see on kus ma liiale lähen. Kuigi ilmselt see ei muuda midagi. Mõni tähtis tegelane ma pole, et kedagi kotiks üldse mis mu "perekonnaseis" on. 

Aga eilne hommik oli endiselt..feeeels like shit. Ja mis ma siis tavaliselt teen sellisel puhul ? Pole see ilmselt ei esimene ega viimane kord kui on vaja end kokku kraapida. Krahmasin trennikoti ja toppisin sinna sisse kõik vajaliku. Põrutasin linna ja tegin spordiklubi täispaketi. Ehk siis ükskõikmiskellaajal. Varasemalt on mul päevapakett olnud. See peaks mu üleliigset vaba aega sisustama küll. Nii palju kui seda on. Eile küll pidin vaid ujumisega leppima sest suures tuhinas unustasin õiged püksid koju. Tegin 28 basseiniotsa ja iga lõppu harjutusi mida veel vesiaeroobikast mäletasin. No nii igaks juhuks. Õhtul igaljuhul alaselg valutas juba. Nõrgad süvalihased ilmselt karjusid, et mida kuradit Sa meist saada tahad 😀 Läksin veel kõndima 45ks minutiks et neid rahustada ja öelda, et "no worries, its gonna get worse!" 

Ehk et kui ma koju jõudsin, sai üks personaaltreener minult kirja. Lähen järgmisel nädalal jõusaali personaaltreeningusse. Asi mida me siin mingiaeg tagasi arutasime ja ma ütlesin, et MA EI JULGE. Ma ei tea mis valehäbi mul sellega on. Või lihtsalt häbi. Või lihtsalt loll. Niiet ma võtsin selle ette igaks juhuks, sest ma tahan kindlalt käima hakata. Kuna see tõesti tundub hetkel päris ainuke treening mille järgi ma ei pea oma töid sättima. Vaid saan seda niikuinii teha. Ja usun, et saan 2x hommikused vesiaeroobikad ka nädalasse suruda. 

Ja ei ma ei hakka üle pingutama! Aga ma olen ka väga excited 😉 

Eile veel peale ujumist käisin sõbranna juures lobisemas ja kuna kindel plaan oli kavas olla siis proovisin esimest korda lõhe-riisivormi. Noh. Ta muidugi oligi seal sooja letis seisnud ilmselt üleeilsest saati. Ja ma sõin selle teenindaja korrektselt kaalutud 269 grammi ära, sest lihtsalt ilgem nälg oli. AGA mitte kunagi ma seda mugavusest ei osta enam. Mugavus pole niikuinii üldse edasiviiv asi… ja kodus tehtud toit ongi tuhatmiljon korda maitsvam aga no ausalt..isegi see tatra kana roog on söödavam. 

Ja kaalust. See nädal stardin 70.0 numbriga 🙂 Jipikajee. 

Edukat nädalat! Bless U heart

 
Preili Keiu
187478 lugemist / 111 fänni
Minust

EluaegneViimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom