109792 kasutajat 490 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

?


Tšau sõbrad!

Huhh. Eilne päev oli nagu unenägu. Võib vist isegi öelda, et halb unenägu. Aga vahel tuleb mingeid otsuseid teha, isegi kui tead et pärast on nii pagana räbal tunne. Õnneks hommikud on alati ikka õhtust targemad seega vähemalt praegu olen end kokku võtnud et blogida ja natuke päris enda asjadele keskenduda. Jah, ikka need suhted, emotsioonid ja tunded. See osa elust mida ei saa kuidagi üksinda kontrollida ja õiges suunas suruda vaid lihtsalt kuidagi…lasta neil olla või minna. 

Küll aga hommikupoole ja päeval käisin eile samuti peipsi ääres kodukohvikute päeval nagu ilmselt nii mõnigi teine siin. Mul oli üksiti sinnakanti vanaema juurde asja, et talviseid õunavarusid täiendada ja nii siis võtsin täditütre ka kampa ning läksime. Palamuse laadast käisime suure kaarega ümber. Kumbki meist pole väga sellised, et seal rahvasummas sipelda lihtsalt selleks, et vaadata mingeid asju mida anyway osta pole vaja. Kellele mis 🙂 Aga kohvikutes erinevaid toitusid proovisime küll. Kuigi mina muidugi entusiastlikult tegin endale smuuti kaasa. Ma ei teagi mida ma mõtlesin – vist kavas olla või harjumusest. Igaljuhul reaalsus oli see, et ma sõin päeva peale 1 viilu koduleiba munavõiga, 1 tk kukeseenepirukat ja 1tk meekooki. Olerexi kohvi. Ja sellega mu eilne söömine sisuliselt piirduski. Õhtul olin ma nii fucked, et võtsin 3 lonksu keefirit ja sundisin end vägisi magama jääma. See lahendab alati nii mõndagi. 

Ei tasu arvata, et sellise lollusega saledaks võib saada. Ilmselt on mul juba otsapidi näljapaistetus, sest kaal ei näita ikka nr 6. Tabelis küll sain veidi numbreid muuta. Teadagi, nagu alati, muudab minu emotsioonide virvarr alati kava jälgimise (veel) lihtsamaks. Ma lihtsalt ei suuda siis süüa. Proovin täna paremini. Ja ilmselt kulub üks pikk jalutuskäik ka ära endorfiinide tootmiseks. 

Bless U heart

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Preili Keiu
124163 lugemist / 87 fänni
Minust

Elu oleks nii igav kui poleks kaalulangetamisaktsiooni!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on nagu teine pere, mis on alati nõu ja jõuga abiks. Võtab oma kaitsva tiiva alla ja lennutab edasi ja veel kaugemale ja kõrgemale :) Kaalu lennutab loomulikult allapoole, oma eriti maitsvate retseptidega :) Samuti annab võimaluse jagada oma muresid ja rõõme, blogides ja läbi supertoreda FB grupi. Fitlap on kõige ägedam! :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.