137748 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Esimese nädala eufooria


Tere

See on minu esimene postitus siin. Olen Fitlapi kasutaja olnud nädala ja see nädal on olnud väga hea. Peab ju ennas kokku võtma, kui arvutiekraanil hakkavad graafikud näitama, kas oled kaalu langetanud või ei.

Seega siis, minu esimene nädal kaalu languse poolest oli väga ilus: -1,9 kg. Ja seda täiesti ilma igasuguseid täpseid juhiseid jälgimata. Retsepte kasutasin aga koguseid ei kaalunud, sest tegin kõikki toite kogu perele – sõid ka mees ja lapsed. Mitmete päevade menüüsid uurides jõudsin järeldusele, et kartulit tihti süüa ei saa ja ei teinudki eelmisel nädalal rohkem kartulit, kui kahel korral. Erinevate lisanditega olid riis, tatar, ja kala. Hommikusöögiks olid ikkagi võileivad, nagu ka varem.

Suurimad muudatused, millega suutsin eelmisel nädalal hakkama saada, on õhtused-öised krõpsude ja soolapähklite söömise lõpetamine. Ka kohvi kõrvale ei näksinud enam küpsisedi-kooke.

Trenniga on nii, et Fitlapi trenne ei ole kahjuks veel jõunud teha, kuigi, päriselt ka, on see plaanis. See eest käin igal hommikul koeraga kohustuslikul tiirul. Viimase nädala jooksul jäi vahele üks päeva, kui mees minu eest koera jalutas. Suur vahe ongi selles, et ma ei käinud enam jalutamas, vaid tempokat kiiret kõndi tegemas. Enamusel hommikutel liigun vankrit lükates, koer kõrval. Nendel hommikutel, mil mehel võimalus last vaadata, saan ka käimiskeppid appi võtta. Koera jaoks ostsin käed vaba jalutusvöö.

Tempo ja kilometraaž meil tasa-pisi ikka ehk hakkavad kasvama aga praegu on 3,6-4,6 km olnud ja üle 50 minuti ei ole kulunud. Jalutuskäikude pikkust mõõdan mobiili äpiga Endomondo. Laisk olen olnud Fitlapis trennipäeviku täitmisega, sest kui tii rtehtud, on vaja ju kiiresti koduste toimetuste juurde asuda. See meeldib mulle selle süsteemi juures ka väga, et võimalusi on palju aga kohustusi ei ole. Teen trenni ja äpp ka mõõdab seda ja natuke on süümekad, et ei ole viitsinud trennipäevikut täita aga samas ei juhtu sellest midagi. Ja minu jaoks ongi peamine teadmine, et ma olen trenni teinud. JA ma teen tõesti trenni, sest vahet ei ole, kas keppide või vankriga, aga tempo on selline, et särk on seljalt ikka korralikult märg.

Loodan väga, et suudan ka edaspidi rajal püsida.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Keiu
455 lugemist
Minust

Kolme lapse ema.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi juures on kõige parem see, et sa ei pea midagi tegema. Kõik on väga vaba. Minu esimese nädala suurim avastus oli, et kartulit ei tohi igapäevaselt süüa!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva