143510 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nädal aega hiljem


Tänaseks sai siis täpselt nädal, kui ma ennast olen kokkuvõtnud või ikkagi peaaegu kokkuvõtnud. Olen aru saanud, et see ei ole minu jaoks tegelikult üldse raske püsida kavas ja süüa nii nagu tema seda ette näeb. Vaid korra eelmisel nädalal tegin ühe patukorra – ma ei saanud sellest lihtsalt loobuda. Käisin isal külas ja oli valmistanud suure hoole ja armastusega imemaitsvad pannkoogid – mina ei suutnud vastu panna – nii ma sõingi 3 ülepannikooki maasika toormoosiga. 

Esimese asjana loobusin koolilõunast – seda ma enam ei söö. eelmine nädal, kui mu enda laps oli haigena kodus jõudsin koju ca kell 13 ja siis hakkasin kohe lõunasööki valmistama ja päeva mahtus siis veel ilusti õhtusöök ja hilisõhtune. Sellel nädalal jõuan koju ca kell 15 ja ma tunnen, et see söömata aeg on ikka liiga pikk (7,30-15) ja hästi ei taha siis ülejäänud toidukorrad päeva ära mahtuda. Pean ikka midagi välja mõtlema ja hakkama tööle kaasa võtma toitu. 

Oi, kuidas mulle meeldib see vabavara kasutamise õigus. Armastan hullult seeni ja suvikõrvitsat. Kusjuures suvikõrvitsa avastasin enda jaoks alles eelmisel suvel. Need kaks komponenti on leidnud tee minu taldrikule terve selle nädala jooksul.

Olen olnud loov ja valmistanud mehele ka peaaegu samasugust toitu nagu endale – ainult selle vahega, et kana/kala/liha olen temal siis asendanud hakkliha/viineri/suitsuvorsti jne vastu. Meie ühine vaieldamatu lemmik hetkel on ahjus valmistatud lillkapsas juustuga 😉

Nädala jooksul olen jõudnud ka jalutamas käia kaks korda kokku ca 10km. Kodust treeningut ma ei rakenda – käin korra nädalas vesiaeroobikas. Olen endale lubanud, et kui õhtud (kell 19 ajal) on juba valgem, siis hakkan käima kaks korda nädalas. Mulle lihtsalt ei meeldi õhtuti pimedas autoga sõita. Elame maal ja koguaeg on kitsed teel 😉

Tegelikult olen ma enda üle uhke, et olen saanud märkida 6 rohelist päeva 😉 Selle nädalaga kaotasin ca 1,5 kg oma kehakaalust. Jah see on päris suur kaotus aga mul materjali ikka jagub, kust seda veelgi rohkem kaotada. Tasa ja targu edasi 😉

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Birkholtz
1188 lugemist
Minust

Nüüd juba 35 aastane pisut ülekaaluline. Koorilaulu ja harrastusteatri huviline ning nüüd ka tervisliku eluviisi huviline;)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mida võiks veel soovida, kui fitlap on olemas? Siis on vaja ainult tahtejõudu ja pealehakkamist. Sinu eest on siin keskkonnas juba kõik tehtud. Ava üks retsept ja valmista sellest kümme erinevat toitu - SUPER - lase oma fantaasial lennata. Kas sulle pakub pinget kalorite arvutamine? Mulle mitte - ma ei saaks sellega eales hakkama - aga kasutades fitlapi ei pea ma sellega tegelema ;) Siin võib süüa leiba, piima, kohupiima, kartulit ja KOOKI juhuuuu ;) Mulle meeldib!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom