Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

uus nädal

Kena kevadet!

Minu tänane allavõtt -800 g. Olen täitsa rahul aga olemine on tõeliselt halb. Olen lõpuks (!) külma saanud ja veidi haige. Kõik kohad valutavad. Õnneks olen selle köha lahti saanud ja nohu pole päriselt kimbutama tulnud. Aga mingi õudne vimm on sees. Koguaeg tahaks magada. Magaks vist jalapeal ka. Silmad valutavad jne. Õudne ving jälle.

Ärkasingi ükspäev üles ja vasak silm oli täiesti punane Ok, mul on seda enne ka olnud, otsisin kapist rohu üles ja pärast kasutamist oli täitsa ok olla. Õnneks mõjub rohi ruttu ja vampiiri punasus kaob kiirelt. Järmine päev oli silm juba enam vähem ja ülejärgmisel juba unustatud. Sain juba silma korda ja jälle…punane. Ei tea, kas vaatan liiga palju arvutit või mis? Käisin perearstil ka sest praktiliselt üle 3 päeva kordus sama asi. Tema soovitas ikka silmaarstile minna. Sinna ma järgmisel nädalal ka lähen. See pole ok.

Eelmisel nädalal käisin Laulasmaa spas. Teate, mu trikoo on suureks jäänud. Pidin laenama õe oma. Päris õnn kohe. Aga vesi on ikka hea asi ja ma olen ikka täielik veeloom. Käisin ära ja järgmisel päeval jälle silm punane aga see ehk oli basseiniveest. Aga silmast ma juba rääkisin, trikoo oli suuuur. Oh, mu ehmatust. Huvitav on see, et jalanumber on ka väiksemaks jäänud, on see võimalik?

Teate, ma vaatan peeglisse ja enam ei olegi nii õudne. Kapis on küll nii, et pean paraja ülevaatuse tegema, kõik asjad on suured. Eks mõned asjad viin taaskasutusse, teised lükkan lihtsalt kuhugile müüki. Aa mõnest asjast ei suuda loobuda. Näiteks on mul üks jope, suur ja mõnus ja hea…Appi, see jääb küll kappi ootama ma ei tea mida…Aga ma lihtsalt ei raatsi. Tegelikult on veel kartus ka, et äkki tuleb kaal tagasi ja jälle vaja. Mu riided olid kõik enamasti number 54, 52, 50…nüüd on juba 46, 48..! 

Üks patukas nädalas, sellel rajal käin ikka. Mul kohe on magusat vaja. Eks ma siis söön ka. Tublid on need, kes ütlevad siin, et üldse patukaid ei tee. Mina teen, täitsa südamerahuga. Hetkel olen kaalu alanemisega rahul. Olen üle elanud selle seisaku ja tundub,et jälle läheb. Midugi ei taha siin seda ära sõnuda.

Minu patukas laupäeval koosnes muide Leopoldi pallidest. Alguses olid nii head, mmm! Teate aga pärast olid juba liiga magusad. Kusjuures kui fitlapi jälgida ongi nii, et patukaks on pea nii tühi…Ma lihtsalt ei teadnud, mida ma tahan. Ok, teadsin,et tahan magusat. Aga mida? 

Nagu eelmine kord kirjutasin siis proovin teha erinevaid uusi retsepte endajaoks Jah, ükspäev proovisin makarone juustu ja singiga, täna plaanin esimest korda suppi keeta. Vaatame. Hakklihasupp ta igatahes tuleb. Olen mitu korda siin öelnud ka, et eriline köögikata ma pole, mul võiks isiklik kokk olla. Sööja olen alati! Alati valmis!

Seega, jõudu kõigile ja…

Edukat jälgimist!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod