Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

seis…ma tahan juba, et liiguks…

Tere siis ka üle pika aja.

Olen olnud siit lihtsalt eemal. Ei, jälgin kava omameelest sellise 80 protsendilise täpsusega, ikka vahel komistan ka aga hetkel täitsa kavas. Kaal seisab. Ülehomme on kaalumine, eks siis on näha, mis tähtsad numbrid ütlevad. Tundub aga et hoopis võtan juurde taas kuna naistevärgid tahaks nagu tulla. Tükk aega juba tunnen, imelikult end. Kõht pakitseb jne. Siis tavaliselt võtan kohe paar kilo juurde (kuni 2 loe).

Miks ma siis 100 prossaga kavas pole, on see, et kallis kaasa oli vahepeal puhkusel igasugused head asjad on aiast saadaval, samuti saab turult palju head kraami…Loomulikult teen ikka oma patukorda, kuid lihtsalt sageli ei jää patukord vaid korraks vaid võib möödnustega minna üle patupäevaks. Kaal on enam vähem sama +- 1kg kõikunud. Aga salasoovina soovin ikka, et alla läheks. Ojaaa, saan poodi minna ja juba vaadata riideid suurusnumbriga 14..ok, 16 on ikka parem aga kui enne oli 24, 22 suurusnumber siis ikka taban end poes vaatamas suuremat numbrit. Tänagi panin ühe pluusi selga, mis oli ikka väga suur. Äkki ehmatasin isegi, et oih, ma ikka väiksem. Teate, kui imelik tunne see on, kui garderoobi tulevad värvid. Enne olid mul vaid mustad püksid ja hallid kamsunid…nüüd juba ikka vähe värvilisemad asjad.

Ütlen kohe ära, et olen söönud ka shokolaadi, ära proovitud on circle q salat (mis võiks olla veidi maitseaineterohkeim) ja ka kanawrap. Hmm, viimane on hea aga minul jäi kõht küll tühjaks. Lugesin toetusgrupist teemat, et kõht saab korralikult täis jne jne. Ma pean minema häbenema- olen vist küll täitmatu. Ühesõnaga, söön seda siis kui laon sinna mingi imatu suure koorma vabavara. Siis saab kõht mõnusalt täis ja hea on olla. Positiivselt üllatas mind maksköögi taipärane kanaroog. Nii hea oli, kindlasti söön veel ja veel. Kõht sai jällegi täis ja meel hea. 

Aeg on läinud tegelikult kiirelt, siis polegi mahti siin midagi kirjutada. Ilmad on megailusad, soe ja ei taha üldse mõelda sellele, kuidas ma seda suve ootasin. Nüüd on ta käes ja 2. augustiks saab pruuniks küll. Kui nüüd küsite, et alles? Siis vastan, et jalad ei lähe nii kergelt pruuniks. 

Mul on soovikaaluni minna veel umbes 5 kg. Aga tundub,et muudan ka soovkaalu veidi väiksemaks, kui olen selle kätte saanud. Hetkel on minu kaal siis 95kg aga soovin 85kg. Lolliks ei lähe ja midagi ette ei kujuta. 85 kg on väga hea mulle. Juba praegu on hea, iga liigutuse peale ei jooksegi vesi ja nahk ei leemenda higist.

Seega, mina ikka jätkan. Ära pole kadunud. Pooleli pole jätnud. Ssoovid/ sihind täiesti olemas.

Soovin kõigile päikest ja kirjutamiseni!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod