143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Möödunud nädalast


Seekordne nädal läks kuidagi valutumalt. Vähemalt proovisin olla tubli, süüa kava järgi ja juua vett. Imelik ongi too vee teema. Vanasti võisin vett juua tasside kaupa, nagu kaevul. Nüüd ei suuda paari tassigi ära juua, juba tunnen, et vastik. Ok, kahe tassiga saan hakkama punnitades aga see on ka kauaks ajaks kõik. Oleks vaja ju rohkem, saan ise ka aru. Pudeli võin lauale panna, olen täiesti kindel, minust lauale jääb ta ikka alles. Pooltäis või pooltühjana.

Aga sellegi poolest olen ma sel nädalal õnneks alla võtnud kogu eelmisel nädalal juurde võetud kilod ja natukene veel. Ojaa, sai patukas ka ära tehtud. Ikkagi ja ikka laupäeval. Käisime tuttavatel külas grillimas, õnneks olin jätnud patuka just nimelt nädalavahetuseks, seega see sobis. Aga süüa oli hea, meespool teeb seal majas hästi süüa. Marinaadis liha, isetehtud pelmeenid, marineeritud sibul, marineeritud kapsas jne jne. Aga mulle meeldisid/ maitsesid kõige enam sellised väikesed näksid, kus olid juust ja tainas. Natukene mingit maitseainet ja jube hea. Söö või hulluks. Pärast veel kooki…aga õnneks seekord ei teinud söömine olemist halvaks. Hoidsin ka tagasi, sõin aga normaalselt. Kook oli ka hea. 

Olen natukene enda puhul märganud, et mul tekib nö. söögi hullus, kui on patukas. Kõike tahaks. Pärast on halb, süda võib lausa paha olla. Nagu kirjutasin, kui hoian tagasi on ok. Aga kuidas sellest üle saada. Sest tegelikult on nii, et kui patukat plaanin ja poes olen, ei taha mitte midagi. Siis aga alles jõuan selleni, et shoksi, sefiiri, liha, juustu….jne jne. Nagu lolliks läheks, ütleme ausalt nii!

Aga riided lähevad järjest suuremaks. Juba hakkavad inimesed mu ümber nägema ja lausa ütlema, kuule, see jope on ikka väga suur! On jah, aga kuna tahan veel alla võtta ja mitte eriti palju laristada, ma eriti endale midagi lubada ei tahaks. Saladuskatte all võin aga lisada, et ostsin ikka uue kevadjope. Kaua sa ikka neid kumme alläärest kokku tõmbad? Samas jälle, töö on selline, et pean palju õues olema. Polegi oluline, mis seljas on niiväga. Midagi ei juhtu, kui veidi suurem. Oluline on mõte ja see, et ikka märgatakse.

Palju on sel nädalal olnud tööd õues. Vaatan ikka, et siin on tublid inimesed, käivad jõusaalis jne. Minu jõusaal on väljas. Riisuda, oksi lõigata, kulu kokku taasida jne. Tegemist on, varsti ootavad aknad ja siis juba lillepeenrad. Nii, et looduslik jõusaal. Kusjuures, väga hästi mõjub kaalule. Soovitan kõigile. 

Seega, minu sellenädalane allavõtt -900g.

Päikest.

ps. proovisin sellel nädalal selle circle q salati ka ära. Minul jäi kõht tühjaks. Oleks soola ka juurde tahtnud. Muidu täitsa ok:)

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kädy
11142 lugemist / 7 fänni
Minust

Mina vist võiksin oma blogi küll alustada lausega..parajalt paks (mees) naine oma parimais aastates. Ja ma üldse ei valeta. Olen ümar olnud kogu oma elu, kimpus kaaluga. Proovin siis nüüd seda muuta!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Meeldib sest isegi minusugune laiskur saab selle kava jälgimisega hakkama.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom