Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Möödunud nädalast

Seekordne nädal läks kuidagi valutumalt. Vähemalt proovisin olla tubli, süüa kava järgi ja juua vett. Imelik ongi too vee teema. Vanasti võisin vett juua tasside kaupa, nagu kaevul. Nüüd ei suuda paari tassigi ära juua, juba tunnen, et vastik. Ok, kahe tassiga saan hakkama punnitades aga see on ka kauaks ajaks kõik. Oleks vaja ju rohkem, saan ise ka aru. Pudeli võin lauale panna, olen täiesti kindel, minust lauale jääb ta ikka alles. Pooltäis või pooltühjana.

Aga sellegi poolest olen ma sel nädalal õnneks alla võtnud kogu eelmisel nädalal juurde võetud kilod ja natukene veel. Ojaa, sai patukas ka ära tehtud. Ikkagi ja ikka laupäeval. Käisime tuttavatel külas grillimas, õnneks olin jätnud patuka just nimelt nädalavahetuseks, seega see sobis. Aga süüa oli hea, meespool teeb seal majas hästi süüa. Marinaadis liha, isetehtud pelmeenid, marineeritud sibul, marineeritud kapsas jne jne. Aga mulle meeldisid/ maitsesid kõige enam sellised väikesed näksid, kus olid juust ja tainas. Natukene mingit maitseainet ja jube hea. Söö või hulluks. Pärast veel kooki…aga õnneks seekord ei teinud söömine olemist halvaks. Hoidsin ka tagasi, sõin aga normaalselt. Kook oli ka hea. 

Olen natukene enda puhul märganud, et mul tekib nö. söögi hullus, kui on patukas. Kõike tahaks. Pärast on halb, süda võib lausa paha olla. Nagu kirjutasin, kui hoian tagasi on ok. Aga kuidas sellest üle saada. Sest tegelikult on nii, et kui patukat plaanin ja poes olen, ei taha mitte midagi. Siis aga alles jõuan selleni, et shoksi, sefiiri, liha, juustu….jne jne. Nagu lolliks läheks, ütleme ausalt nii!

Aga riided lähevad järjest suuremaks. Juba hakkavad inimesed mu ümber nägema ja lausa ütlema, kuule, see jope on ikka väga suur! On jah, aga kuna tahan veel alla võtta ja mitte eriti palju laristada, ma eriti endale midagi lubada ei tahaks. Saladuskatte all võin aga lisada, et ostsin ikka uue kevadjope. Kaua sa ikka neid kumme alläärest kokku tõmbad? Samas jälle, töö on selline, et pean palju õues olema. Polegi oluline, mis seljas on niiväga. Midagi ei juhtu, kui veidi suurem. Oluline on mõte ja see, et ikka märgatakse.

Palju on sel nädalal olnud tööd õues. Vaatan ikka, et siin on tublid inimesed, käivad jõusaalis jne. Minu jõusaal on väljas. Riisuda, oksi lõigata, kulu kokku taasida jne. Tegemist on, varsti ootavad aknad ja siis juba lillepeenrad. Nii, et looduslik jõusaal. Kusjuures, väga hästi mõjub kaalule. Soovitan kõigile. 

Seega, minu sellenädalane allavõtt -900g.

Päikest.

ps. proovisin sellel nädalal selle circle q salati ka ära. Minul jäi kõht tühjaks. Oleks soola ka juurde tahtnud. Muidu täitsa ok:)

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod