137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Puhkus sai läbi ja aeg end taas käsile võtta!


Hei hei ka minu poolt ja siia võiks samuti lisada üle pika aja jälle. 

Ehki mulle varem meeldis siin blogimas käia siis nüüd viimased pool aastat kindlasti kui mitte rohkemgi olen sattunud siia blogima aina harvem ja ma ei teagi kas peaksin midagi muutma selles suhtes või siis mitte, kui muidu ei saagi aru kas sinu blogi ikka piilumas käiakse ja ega ei teagi kas olen kellegi lemmikute nimekirjaski laugh siis nüüd taas kui on alanud blogi challenge on hea näha oma nime taga neid numbreid ja seda iga päevaselt ka suurenemas niiet keegi ikka siin piilumas käib ja pean kahjuks häbiga tõdema, et teil pole midagi uut ja huvitavat lugeda kahju eks.

Nagu juba mul harjumuseks saanud siis niiöelda 2-3 kuu tagand end näitamas siin käia siis nüüd taas sama palju aega möödas ja ega selle ajaga kahjuks pole midagi positiivset kirjutada ka kuna on suvi ja on puhkus siis nagu arvata võib olen ma kavast veidi või isegi liiga palju eemal olnud ja kuna nüüd puhkus läbi tuleks ju end jälle käsile võtta ja ma usun, et ma pole ainus kes nii mõtleb aga olen vist ainus kellel läheb liiga kaua aega, et selle jaoks midagi ka ette võtta Ok, ühesõnaga annan pühalikult ka siin teada, et olen jälle teiega ja valmis umbes 5kg kaotamas tegelikult ma täpseid numbreid ei teagi kuna pole pea 10 päeva julenud kaalule astuda aga samas on see mul siin puhkuse ajal õnneks enam vähem paigal püsinud ja pole väga tõusunud aga noh tunne on küll, et võiks nüüd sellest päästerõngast mis küljes on lahti saada nagunii ujuda ei oska ja mis siis ikka seda siin hoida  surprise aga lubadusi siiski andma veel ei hakka ja eks vaikselt päeva kaupa liigun edasi ja olen rõõmsalt valmis oma uueks eesmärgiks ja seda koos teiega.

Kahjuks veel nädalavahetus nii korralik ei tule kuna laupäeval väike perekondlik kokkusaamine ja siis seal pean veidi kavast eemal olema aga laupäeva hommikuks teen kindlasti omale kava järgi soolase pudru kodujuustuga nagu mul ikka siin hommikuti kombeks on ja sellega mu kava jälgimine siiani ka on piirdunud aga ma pean pingutama, et edaspidigi ikka tubli olla ja kui aega saan eks tulen annan ka siin teada kuidas läheb.

Tsauu-pakaa 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kayely Blogi
64620 lugemist / 8 fänni
Minust

Toitumiskava olen järginud alates 2015a märtsi algusest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on parimad retseptid ja treeningud lihtsaks ja kiireks kaalulangetuseks ning need toimivad suurepäraselt. Menüü on väga rikkalik ja ei puudu ka väga maitsvad koogid ja magustoidud. Soovitan ka teistele ja ise olen rahul oma -12kg tänu fitlapile.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom