129083 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Olin täna tubli aga homme?


Täna hommikul oli ikka hirm kaalule astuda, eriti oma alko patu pärast (kuna seda väga tihti ei juhtu siis ei teagi kuidas kaalule mõjub), aga õnneks või kahjuks oli 300g rohkem kui eile ja kaalugraafikus tuli väike hüpe ülespoole sinist joont aga ehk saan siin paari päevaga selle ka allapoole jälle liikuma.

Rääkides tänasest päevast, siis hea vaadata ilusat rohelist täpikest ja kenasti kavas oldud päev. Trenn jäi jälle tegemata. Menüü poolest oli selline kergem päev nagu mul viimasel ajal tavaks on saanud ja täna oli tegelikult selline väljas käimis päev ja sai tiiru ka linna peal poodides käidud ja polnud aegagi midagi suurt tegema hakata. Aga hommikusöögiks ikka soolane puder kodujuustuga nagu ikka ja lõunaks enne bussi peale minekut tegin kiirelt munavõi tatragaletiga mille asendasin sepikuga (pilt ka siin kõrval, üks tundub küll nagu oleks keegi juba ampsu võtnud siis tegelikult sealt tuli jupike maha võtta, et grammid klapiksid 🙂 ) ja siis nüüd õhtuks sai tehtud leivasuppi kohupiima ja vahukoorega ning lisasin koos õunaga ka rabarberit sisse ja nii hea hapukas tuli magusa kohupiimaga oli väga hea, ning hilisõhtuks juust ja pirn.

 

 

 

 

 

 

 

 Millegipärast, mul suvel nüüd väga isu polegi ei tea kas nende  soojematel päevade puhul või mis, aga menüü rohkem selline  lihtsam ja kiirelt valmiv ja väga pliidi ees ei tahagi vaaritada. No  hommikuti oma pudru teen alati valmis aga muudeks kordadeks  saab valitud midagi kiiret sepikuga või siis midagi magusat ja  täna suht sama nagu eile- (leivasupp lõunaks ja hilisõhtu tegin  ka ikkagi kuigi eile kahtlesin kas peaks või mitte aga siiski  munavõi sepikuga sai ikka söödud). Ja enamasti olengi nüüd  see nädal mõne sellise juustu ja sepiku retsepti valinud ja ka  heeringat sai söödud ja sama ka hommseks plaanis. Kahjuks  nende soojemate päevadega väga süüa ei taha siis tegelikult  kuidagi vähe vett läheb ka sisse kuigi seda peaks ikka paremaks  muutma ja eriti selliste kuumade päevadega ikka rohkem jooma  aga ma ei tea miks unustan ja siis õhtul meenub, et vähe sai joodud. Kas kellelgi veel nii, et suvel väga süüa ei tahagi ja rohkem sellised kergemad ja lihtsad söögid, või ma ainuke selline? Samas võin öelda, et nendega püsib ka kenasti kõht ikka täis aga eks olen alati selline väiksema söömaga olnud ja varem siis tegin ka vaid lõunaks suurema sooja söögi aga muud söögid alati kergemad olnud ja nälga ja tühja kõhtu küll ei tunne, vahepeal kui kaaluhoidma hakkasin siis oli isegi raskusi portsude söömisega aga ka nüüd kui portsud väiksemad siis täpselt paras kogus minu jaoks.

Panengi nüüd homse menüü ka valmis ja saabki varsti magama ära mindud, tänased blogid ka kenasti kõik juba loetud, mis tavaliselt jääb mul hilisööks lugemiseks. Aga pean oma väiksed väänikud ka magama saama, enamasti nad ikka juba kella 9 voodis aga viimsel ajal kuidagi ei taha õigel ajal uinuda ja möllavad voodis kella 22-23-ni ja täna jälle käisin tõstsin nad voodist välja kuna magamisest midagi välja ei tule siis nüüd siin mul kõrval ja peab voodisse viima aga ega see neid ju sega hommikul mind ikka varakult äratamas ja vahetpole mis kell nad magama jäävad aga hommikul ikka äratus samal ajal 🙂 Nii nüüd tuli muud loba lõppu aga ok aitab tänaseks ja eks annan ikka teada kuidas nädalavahetus mööda sai kas kavas või mitte väga kavas oldud. Loodame parimat.

Tsauu-pakaa.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kayely Blogi
59615 lugemist / 8 fänni
Minust

Toitumiskava olen järginud alates 2015a märtsi algusest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on parimad retseptid ja treeningud lihtsaks ja kiireks kaalulangetuseks ning need toimivad suurepäraselt. Menüü on väga rikkalik ja ei puudu ka väga maitsvad koogid ja magustoidud. Soovitan ka teistele ja ise olen rahul oma -12kg tänu fitlapile.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva