Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Nagu arvata oli…

ei läinud mu nädalavahetus just plaanipäraselt ja kuna lubasin, teada anda kas olin korralik või ei siis panen kohe kirja ja homme hea puhtalt lehelt alustada uut nädalat. Nimelt tuli ikkagi eile üks jäätise patt ja väike tükk pitsat ning tükike sokolaadi ning täna oli siis kaks sepikuviilu võiga ja paar ampsu virsikumoos ja nii võibki kirja panna punase nädalavahetuse ja ega ma ise aru saanudki nii mööda minnes kõik juhtub ja ei meenugi praegu kas ikka korraliku nädalavahetus olnud ka on enamasti ikka tuleb punane päev kirja 🙁 

Muidu menüüs täna olid: hommikuks kohvi kõrvale singivõileivad, lõunaks soolane puder kodujuustuga ja hilisõhtuks pirn ja juust ja siis õhtuks oli leivasupp mida eile tegin veidi rohkem aga mitte täpselt topelt koguse ja niiet veidi kavast möödas. Söögi pilte ei teinud.

Vähemalt kaalu kohta on positiivsed uudised ja täna kaalule minnes oli esmaspäevaga võrreldes -500g hea seegi aga eks homme kõik nagunii tagasi tulnud või siis osake ikka, eks näha ole.

Nii ege muud tarka öelda enam poelgi eks pean mõtlema ka omale mõne patu karistuse ja ehk siis enam ei taha ka patustada. Olge tublid ja ilusti kavas ikka 🙂

Igatahes mina olen jälle positiivselt meelestatud ja luban olla uuel nädalal kavas aga kas sellest ka miskit välja tuleb eks näha ole nagu ikka lubadusi hea jagada aga keegi (mina) võiks nendest kinni ka pidada.

Tsauu-pakaa.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse