136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nagu arvata oli…


ei läinud mu nädalavahetus just plaanipäraselt ja kuna lubasin, teada anda kas olin korralik või ei siis panen kohe kirja ja homme hea puhtalt lehelt alustada uut nädalat. Nimelt tuli ikkagi eile üks jäätise patt ja väike tükk pitsat ning tükike sokolaadi ning täna oli siis kaks sepikuviilu võiga ja paar ampsu virsikumoos ja nii võibki kirja panna punase nädalavahetuse ja ega ma ise aru saanudki nii mööda minnes kõik juhtub ja ei meenugi praegu kas ikka korraliku nädalavahetus olnud ka on enamasti ikka tuleb punane päev kirja 🙁 

Muidu menüüs täna olid: hommikuks kohvi kõrvale singivõileivad, lõunaks soolane puder kodujuustuga ja hilisõhtuks pirn ja juust ja siis õhtuks oli leivasupp mida eile tegin veidi rohkem aga mitte täpselt topelt koguse ja niiet veidi kavast möödas. Söögi pilte ei teinud.

Vähemalt kaalu kohta on positiivsed uudised ja täna kaalule minnes oli esmaspäevaga võrreldes -500g hea seegi aga eks homme kõik nagunii tagasi tulnud või siis osake ikka, eks näha ole.

Nii ege muud tarka öelda enam poelgi eks pean mõtlema ka omale mõne patu karistuse ja ehk siis enam ei taha ka patustada. Olge tublid ja ilusti kavas ikka 🙂

Igatahes mina olen jälle positiivselt meelestatud ja luban olla uuel nädalal kavas aga kas sellest ka miskit välja tuleb eks näha ole nagu ikka lubadusi hea jagada aga keegi (mina) võiks nendest kinni ka pidada.

Tsauu-pakaa.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kayely Blogi
64125 lugemist / 8 fänni
Minust

Toitumiskava olen järginud alates 2015a märtsi algusest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on parimad retseptid ja treeningud lihtsaks ja kiireks kaalulangetuseks ning need toimivad suurepäraselt. Menüü on väga rikkalik ja ei puudu ka väga maitsvad koogid ja magustoidud. Soovitan ka teistele ja ise olen rahul oma -12kg tänu fitlapile.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva