136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

More COFFEE please!


Kui palju kohvi vajate teie päevas?

Eks sellest on palju räägitud kas kohvi joomine mõjutab kaalulangetust või pigem mitte. Mis teie arvate?

Tean, et paljud alustavad oma hommikuid tassi kohviga ja enamus isegi mitme tassiga. Ja eks õige kohv on ikka kange ja must ilma lisanditeta ja eks sellel on mõju ka ainevahetusele ja eks aitab ka kaalulangetamisel arvan, ega õnneks see pole ka meil keelatud kel ikka isu on aga eks kõike lisandeid mida lisada näiteks suhkur või piim sellega peab arvestama, et kehakaalule see hästi ei mõjuks, ma ise olen ka pigem see nö lahja kohvi jooja ja koos lisanditega, ma pole kunagi suutnud musta mõru kohvi juua ja alati peab olema koor ja suhkur sees aga nüüd kui kaalulangetamise ajal olen oma kohvile lisanud piisake piima ja steviat ja nagu ma ikka ütlen on see pigem kohvijook ja eks mõne jaoks on see mõtetu jook aga minul meeldib ja hommikul on kohe vaja oma tassikest ja võib päev alata ning väike pudrukauss ka kõrvale. Vahepeal tegin ka niiöelda kohvi vaba aega omal ka aga siis nagu tundus, et vererõhk jamas või ma ei teagi mis, enamasti pea käis ringi ja vererõhk oli ka madal aga kas neil ka omavahel seos oli ei teagi.

Meil seal FB grupis ka paljud küsivad kas kohvi joomine on lubatud ja kuidas ning mida lisada võib, aga õnneks annab meil retseptidest väga hästi välja valida kohvi peale ka piima koguse ja ei pea patustama sellega, minul näiteks, kuna meeldib hommikuti putru süüa ja kuna pudru keedan ilma piimata siis sellest lubatud tassi täiest jagub mul kohvi jaoks terveks päevaks ja jääb ülegi ja mul pole probleemi ka hilja õhtul oma kohvijooki juua aga enamasti jääb ikka 2-3 tassi päeva jooksul aga olen lugenud, et mõni päris suur kohvihoolik aga eks sellega ka nii, et peab tarbima juurde ka vett topelt rohkema aga mul pigem ununeb ikka see vee joomine kuidagi ära, vahepeal oli isegi päris hästi ja jõin peaegu 2 liitrit päevas aga nüüd tuleb u 1.5l kui sedagi ja kui kohvi palju juua siis peaksin ju rohkem tarbima aga ikkagi ei aga vetsu vahet ajab ikka käima see 😀

Eks sellel kohvi teemal võiks rääkida ka pikemalt ja eks internetist palju infot kas kohvi joomine on siiski hea või kahjulik ja mis kogustes seda tarbima peaks. Aga eks igaüks vaatab oma tervise järgi ja õnneks pole ma märganud, et minul see kohvijoogi (no pole päris õige kange kohv siis pigem nimetan nii) joomine nii väga oleks kaalu langetamisel kahju või kasulik olnud, kaal langes ilusti ja olenemata sellest kas jõin või mitte.

Sellised mõtted tulid siis mul täna hommikul oma kohvitassi taga 🙂 õnneks ma kohvihoolik veel ei ole aga pudrusõltlaseks siiski jään 😀

Tsauu-pakaa, lähengi teen oma lõunase kohvi pausi 😀

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kayely Blogi
64129 lugemist / 8 fänni
Minust

Toitumiskava olen järginud alates 2015a märtsi algusest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on parimad retseptid ja treeningud lihtsaks ja kiireks kaalulangetuseks ning need toimivad suurepäraselt. Menüü on väga rikkalik ja ei puudu ka väga maitsvad koogid ja magustoidud. Soovitan ka teistele ja ise olen rahul oma -12kg tänu fitlapile.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva