Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Lugemine omal vastutusel! Võib ajada patusele teele…

Patud meie ümber.
Postituses piltide vaatamine vabatahtlik, mina ei vastuta tagajärgede eest!

Täna hommikul sellised mõtted-  kuna eile tuli jutuks, et kui keegi postitab mõnest patusest söögist või kommist- jäätisest pildi, et siis kuidas see mõjub teisele inimesele, kes näiteks on oma kaalulangetamise teekonnal ja ka on ilus neid pilte siis näidata, kui ma enda koha pealt võin öelda, et mind küll ei häiri, kuna poes ka ei saa ju ennast nendest lookas magusate riiulite eest peita ja kui nagunii ümberringi seda magusat nänni on siis igaühel oma vaba valik kas see mõjutab negatiivselt või on lihtsalt lihtsam mitte välja teha. Näiteks poodides ka ju on kommi letid just kassade juures, et  seistes järjekorras siis kohe hakkab lastele silma see värviline kommi maailm ja kes siis ikka suudaks ei öelda, omalgi nii mõnigi asi viimasel hetkel korvi lipsanud.

Kas ka sind häirib ja tekitab patuseid mõtteid mõne magusa kommi-sokolaadi-jäätise pilt?

Meil on selles suhtes väga tore programm, kuna on lubatud üks kord nädalas üks toidukord patukorraks ja kes ikka väga tahab saab sel ajal oma kõik isud ja asjad rahuldatud. No eks nagu ikka teada on naised ikka maiamad ja mõtlevad rohkem sokolaadist kommist või noh ma ise küll olen suur maiasmokk 😀 paku mulle üks ja näed kui nõrk ma tegelikult olen, aga samas koogid või tordid väga ei ahvatlegi ja saiakesed, kuigi varem meeldis mulle ikka neid pugida küll ja eks see tõi ka kilosi juurde aga vot kommist ja sokolaadist ei ole suutunud loobuda siiamaani isegi aasta kavas oldud aja jooksul on ikka saadud sellega patustatud, no ma ise tahtlikult poest väga magusat koju ei tassi ok vahest või nh paar korda kuus satub kamatahvel minu ostukorvi ja sellele ei suuda ei öelda vist mitte kunagi, no lemmik lihtsalt, olen öelnud ka teistele kui tahate sokolaadi tuua siis tooge kamatahvel pigem, sest nt hetkelgi kapis tumedat sokolaadi aga see mul ei meeldi ja võib seista edasi aga kui oleks piimasokolaad või kamatahvel siis oleks juba pisut raskem oma käsi eemal hoida ja mu viimseda kaks kamatahvlit said ka kiirelt otsa 😀

Aga jah neid kooke ja küpsetusi saab ju meie kavast ka teha ja super retseptid, kuna tervislik maius ikka parem kui poe omad aga vot ise olen suht nigel küpsetaja aga oleks mõne hea tervisliku kommi või trühvli retsept ka oleks elu lill aga unistada ju võib ja selleks tulebki ära kasutada siis lubatud patukord. Eks oma patukorra ajal on siiski soovitav oma kava toidust midagi rohkem pigem süüa kui oma organismi mõne magusa ampsuga täita kuna pigem peaks just loobuma nendest isudest ja sellest rämpsust aga eks igal ühel on nõrkused. Olen minagi oma patu kordi täitnud just oma magusisu rahuldamisega aga eks see tegelikult pigem just teeb asja hullemaks kuna peaks just nendest isudest lahti saama. Tegelikult kui mõtlema hakata ei ole mul nii väga hulle isusi selle aja jooksul olnud ja kava järgi saab üsna hästi ka rajal püsida ilma et oleks vaja mõni komm põske pista. 

Samas nii palju kui on inimesi on ka eri arvamusi ja igaüks teeb nii nagu tal antud hetkel sobib, mina ei suuna kedagi nüüd kommide ja sokolaadiga patustama aga lihtsalt tuli selline mõte ja kuna olen nö sokohoolik ja tundub, et paranematu, aga eks vaikselt vähemaks ikka on jäänud, küll on hea neil kes võivad süüa ja patustada kõigega ja midagi juurde ei tule aga kes pingutab ja on tubli siis ühe kommi patuga võib nullida ikka päris palju aga eks elame ükskord ja miks ennast nii väga ikka piinata ja ärge nüüd minu järgi ka tehke ja palun ärge saage sellest postitused valesti aru ma ei õhuta kedagi patu teele, aga panin oma mõtted kirja ja veidike ka oma pattudest rääkides. Olen lugenud ka teiste blogidest, et nii mõnigi patustab samamoodi ja eks tuleb tunnistada, et kõik ahvatlused meie ümber on ikka meie kiusamiseks, kes suudab ei öelda ja kes mitte ja ma parem patustan magusaga kui alkoholiga, minu meelest see suurem kurjajuur.

Aga kui palju siin on neid kes nagu minagi oma patukorrad vahest pühendavad kommi-sokolaadi söömise peale? Või millega patustad Sina?

 Muideks lugesin just üks päev FB salajases grupis, et meil kes oleme kaaluhoidjad nagu  minagi 🙂 ei olegi enam lubatud seda üks kord nädalas üks toidukord pattu teha, kusjuures mul polnud sellest õrna aimu ka või on mul kuskilt midagi lugemata jäänud aga jah kui ei ole lubatud siis ei ole,  siis hakkasingi mõtlema, et kuidas nüüd oma kommi- sokolaadi isudest võitu saada, tunnistan ausalt, et see kuu on nii mõnigi kommi patt juba olnud aga eks püüan siis ikka tublim olla ja ahvatlustele ei öelda, elame näeme! Aga luban, ennast muuta.

PS! minu patu korrad ei ole koguaeg sokolaadi ja kommide õgimise alla läinud 😀 aga…

 No kes suudaks siis sellisele asjale Ei öelda. Sokolaad minu suurim nõrkus…

Tsauu-pakaa!
 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse