Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Laupäevak ei kujunenud päris nii kuda ette planeerisin

Tervitused ka minu poolt, pikka juttu ei tule seekord aga täidan oma nö toidublogi osa ka ära

Tänane päev kujunes siiski teisiti kui plaan ette nägi aga siiski oli mõnusalt päikseline ja vahva päev aga õhtuks tuli patukas kirja panna 🙂 Hommik algas nagu ikka soolase odrahelbepudru kodujuustuga ja lõunaks sai ühepajatoit tehtud ning õhtuks tuli siis patukas kirja ja hilis õhtuks õun ja pähklid. Nimelt käisin täna õega sõbrannal külas keda polnud väga ammu näinud ja siis sai tema juures ikka kohvitatud ja kooki ning tükike pitsat ka söödud ja pärast tegime väikse jalutuskäigu ka niiet loodan, et homne kaal väga hull pole aga eks paistab ja teen siis homses postituses väikse kuu kokkuvõtte ka ja vaatan mis kaalunumbrid näitavad ja homme selle nädala neljas trennikord ka vaja ära teha.

Üritan siis pildid ka lisada ja ehk õnnestub.

Hommikusöök- soolane puder kodujuustuga

Lõunasöök- ühepajatoit

Hiline õhtusöök- õun ja pähklid

Vabandan juba ette kui pildid väga hea suurusega ei jäänud aga eks hommikul vaatan arvutist üle ja sätin paremini. Sai siis esimest korda blogitud läbi telefoni ja loodan, et midagi väga sassi ei läinud ja loetav ikka tuli aga parem ikka kui märkimata jätta, ok ega ma lobisema seekord ei jää loen kiirelt teiste blogid ka läbi ja siis magama ära.

Tsauu-pakaa!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse