136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Laupäevak ei kujunenud päris nii kuda ette planeerisin


Tervitused ka minu poolt, pikka juttu ei tule seekord aga täidan oma nö toidublogi osa ka ära

Tänane päev kujunes siiski teisiti kui plaan ette nägi aga siiski oli mõnusalt päikseline ja vahva päev aga õhtuks tuli patukas kirja panna 🙂 Hommik algas nagu ikka soolase odrahelbepudru kodujuustuga ja lõunaks sai ühepajatoit tehtud ning õhtuks tuli siis patukas kirja ja hilis õhtuks õun ja pähklid. Nimelt käisin täna õega sõbrannal külas keda polnud väga ammu näinud ja siis sai tema juures ikka kohvitatud ja kooki ning tükike pitsat ka söödud ja pärast tegime väikse jalutuskäigu ka niiet loodan, et homne kaal väga hull pole aga eks paistab ja teen siis homses postituses väikse kuu kokkuvõtte ka ja vaatan mis kaalunumbrid näitavad ja homme selle nädala neljas trennikord ka vaja ära teha.

Üritan siis pildid ka lisada ja ehk õnnestub.

Hommikusöök- soolane puder kodujuustuga

Lõunasöök- ühepajatoit

Hiline õhtusöök- õun ja pähklid

Vabandan juba ette kui pildid väga hea suurusega ei jäänud aga eks hommikul vaatan arvutist üle ja sätin paremini. Sai siis esimest korda blogitud läbi telefoni ja loodan, et midagi väga sassi ei läinud ja loetav ikka tuli aga parem ikka kui märkimata jätta, ok ega ma lobisema seekord ei jää loen kiirelt teiste blogid ka läbi ja siis magama ära.

Tsauu-pakaa!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kayely Blogi
64110 lugemist / 8 fänni
Minust

Toitumiskava olen järginud alates 2015a märtsi algusest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on parimad retseptid ja treeningud lihtsaks ja kiireks kaalulangetuseks ning need toimivad suurepäraselt. Menüü on väga rikkalik ja ei puudu ka väga maitsvad koogid ja magustoidud. Soovitan ka teistele ja ise olen rahul oma -12kg tänu fitlapile.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva