137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kuuvarjutus


Tere, ka minu poolt.

Annan endast ka vahepeal märku ja nagu pealkiri ütleb siis satun siia sama harva nagu kuuvarjutus. Aga ega see augusti kuu möödus põhimõtteliselt nagu ameerika mäed tõusude ja langustega. Ühesõnaga oli nii korralikke päevi kui ka patustamisi ja nagu päeviku järgi vaadata siis 15 rohelist päeva ja 15 punast päeva 🙂 üks päev jäi märkimatta. Igatahes kui numbritest rääkida siis täna hommikune kaalu nr oli 57.6kg ja kuu languseks siis tuleb -1.1kg vaikselt ikka läheb alla kuigi tammun ikka ühekohapeal aga tuleb ikka korralikult asi kätte võtta ja oma 56kg kinni püüda aga eks see näha ole, eesmärgi graafik lubab seda 16. septembriks. Lisan siia lõppu ka oma hetke graafiku see siis ajavahemikul 04. august kuni tänaseni ja no nagu näha väga ei lange aga stabiilselt paigal ja no üks väike hüpe ka ülesse aga õnneks jääb ikka alla 59kg seegi hea 😀

Toitumise poole pealt läheb ka hästi aga täna tuli selle nädala patukord siiski kirja panna kuna sai kookidega maiustatud 1. septembri puhul 🙂

Igatahes nagu alati uue kuu algul hea omale uued eesmärgid paika panna ja otsida ülesse motivatsioon ja võib jälle pihta hakata. Aga blogimise lubadust seekord siiski ei anna, ei ole kindel millal aega saan siin miskit kirja panna ja samuti ei ole aega olnud teiste blogisi lugeda ja sellest on kõige kahjum, aga ma siiski üritan järge pidada, kuna põneva blogide challenges käsil ja siis tuleb ka uusi postitusi kindlasti palju. Edu kõigile.

Ja veel kõigile ilusat kooli algust ka tänase päeva puhul. Meil siis seekord poiss alustab 8.klassiga, tüdrukud ilusasti lasteaia lapsed ja mina uues kohal tööl ehk ka nüüd kooli töötaja ja tegemist jagub ja saaks sellel kaalul ka oma numbri kätte oleks hea minna vastu ilusale sügisele.

Tsauu-pakaa

Ilusat sügiskuud

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kayely Blogi
64627 lugemist / 8 fänni
Minust

Toitumiskava olen järginud alates 2015a märtsi algusest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on parimad retseptid ja treeningud lihtsaks ja kiireks kaalulangetuseks ning need toimivad suurepäraselt. Menüü on väga rikkalik ja ei puudu ka väga maitsvad koogid ja magustoidud. Soovitan ka teistele ja ise olen rahul oma -12kg tänu fitlapile.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom