Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kena neljapäeva kõigile.

Tervitused.

Olen endiselt veel teiega kuigi mitte veel nii korralikult kui peaksin ja sai siis siin ükspäev kaalu ja mõõdu numbrid ka uuendatud ja kahjuks peab tõdema, et varsti olen samal maal kus kunagi fitlapiga alustasin aga kuidagi ei saa enam korralikult reele. Ühesõnaga hommikusöögid ikka kenasti kava järgi ja muu läheb siis veidi käest ära aga tänane päev veel ees ja saabki end proovile panna kas saan ikka kenasti õhtule või mitte, hommikusöögiks oli jälle soolanepuder kodujuustuga ja varsti siis lõuna aeg käes, ei teagi veel mida head teha.

Nagu juba mainisin on kuidagi raske ennast motiveerida või õigel rajal hoida ja kui varem sai siin mõnega koos ühiselt kava järgida ja teineteisega toidu pilte jagada siis see hoidis väga hästi end korralikult kavas ja nii vaja oleks seda jälle aga eks pean oma toitudest pilte tegema ehk see ka aitab.

Igatahes olen endiselt siin ja üritan oma eesmärgi poole ja kui hästi läheb siis saavutan selle oktoobri lõpuks põhimõtteliselt siis oma sünnipäeva ajaks laugh (62kg võiks saada 56kg)

Tahan ka trennilainele vaikselt tagasi tulla.

Tsauu-PakaaKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse