137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kena neljapäeva kõigile.


Tervitused.

Olen endiselt veel teiega kuigi mitte veel nii korralikult kui peaksin ja sai siis siin ükspäev kaalu ja mõõdu numbrid ka uuendatud ja kahjuks peab tõdema, et varsti olen samal maal kus kunagi fitlapiga alustasin aga kuidagi ei saa enam korralikult reele. Ühesõnaga hommikusöögid ikka kenasti kava järgi ja muu läheb siis veidi käest ära aga tänane päev veel ees ja saabki end proovile panna kas saan ikka kenasti õhtule või mitte, hommikusöögiks oli jälle soolanepuder kodujuustuga ja varsti siis lõuna aeg käes, ei teagi veel mida head teha.

Nagu juba mainisin on kuidagi raske ennast motiveerida või õigel rajal hoida ja kui varem sai siin mõnega koos ühiselt kava järgida ja teineteisega toidu pilte jagada siis see hoidis väga hästi end korralikult kavas ja nii vaja oleks seda jälle aga eks pean oma toitudest pilte tegema ehk see ka aitab.

Igatahes olen endiselt siin ja üritan oma eesmärgi poole ja kui hästi läheb siis saavutan selle oktoobri lõpuks põhimõtteliselt siis oma sünnipäeva ajaks laugh (62kg võiks saada 56kg)

Tahan ka trennilainele vaikselt tagasi tulla.

Tsauu-Pakaa

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kayely Blogi
64466 lugemist / 8 fänni
Minust

Toitumiskava olen järginud alates 2015a märtsi algusest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on parimad retseptid ja treeningud lihtsaks ja kiireks kaalulangetuseks ning need toimivad suurepäraselt. Menüü on väga rikkalik ja ei puudu ka väga maitsvad koogid ja magustoidud. Soovitan ka teistele ja ise olen rahul oma -12kg tänu fitlapile.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva