137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Blogi ralli :)


Konkurents on päris kõva!

Mulle tegelikult need blogide challenged meeldivad. Kui vahepeal siin blogimaailmas oli väheke vaiksem, siis nüüd need kaks nädalat tuleb igapäev väga palju ja huvitavaid blogi postitusi. Lahe! Andke tuld. Ja ega ma ise ka alla jääda taha ja väike võistlus moment ka mul peale tulnud kuigi lubasin küll, et hoian tahaplaanile seekord smiley aga kuidagi motiveeriv on siin võistelda ja kuna veel neli päeva aega siis tore vaadata kuhu välja jõuan. Eks kasutusaega mul hetkel on ja samas tuleb blogimisega juurde ja see mind nii  palju ei motiveeri aga tahaks selle auhinna loosis ka ikka osaleda ja selleks üritangi end seal top 6 vähemalt hoida laugh ja tänan kõiki kes on minu blogi lugemas käinud ja annate mulle palju motti et tubli ikka olla ja oleks mida siin rääkida ja näidata oma söögipilte ka, ja kuna ei saa ju ennast käest lasta sest siis pole teile siin midagi näidata. Trenni hakkasin ka selleks jälle tegema, et kõik nii tublid ümberringi ja ega ma siis alla jääda sa.

Aga rääkides sellest blogi auhinna pakist siis tahaks väga seal olevaid asju proovida ja pole ise jõudnud sealt osasi asju osta, ega proovida kui siis ainult batoone aga need pudingud ja muud lisad ka tunduvad päris head mida võiks ju ära proovida aga pole julgenud veel osta kuna ei tea kas meeldib või mitte siiani olen batoone söönud ja need on kõik meeldinud ja ka proteiini pannkooke ka need meeldivad väga aga samas paljudele need tooted ei meeldi või ei sobi ja siis ei tea ka enda kohta kuidas mul need sobiksid, aga proovida ju ikka tahaks smiley Samas netist tellides on tavaliselt ka postikulu juures ja läheb paari asja tellimine kallimaks aga kahjuks ma väga ei satu sellistesse poodidesse ka kus neid batoone ja muid asju osta saaks enamasti käin maximas aga seal kahjuks neid pole ja nii jääbki proovimata.

Igatahes edu kõigile meile seal blogi challenges kuna nagu näha on seal numbrite vahed päris väikesed osadel ja tundub põnev kuidas lõpp tulemus jääb. Aga õhtupoole tuleb siia ikka minu pildi seeria ka tänasest päevast 🙂

Tsauu-pakaa.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kayely Blogi
64624 lugemist / 8 fänni
Minust

Toitumiskava olen järginud alates 2015a märtsi algusest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on parimad retseptid ja treeningud lihtsaks ja kiireks kaalulangetuseks ning need toimivad suurepäraselt. Menüü on väga rikkalik ja ei puudu ka väga maitsvad koogid ja magustoidud. Soovitan ka teistele ja ise olen rahul oma -12kg tänu fitlapile.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom