Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Teistmoodi lähenemine – 1.päev

Olen nüüd pea kuu reelt maas olnud. Noh, mitte päris 100%, aga siiski piisavalt, et mitte rahul olla. Võin ju süüdistada palavat ilma ja mida kõike veel, aga eks ma ikka ise olen laisk ja lohe. Seni olnud nagu muret ka väga, sest kaal seisis. Aga nüüd viimane nädal on ikka tõusuteel olnud, seega tuleb ennast käsile võtta. Tegelikult tundub mulle, et mu senine süsteem ei toiminud. Tavaliselt olen kaalulangetamise teed alati kellegagi jaganud, igapäevaselt. Nüüd teen nädalast kokkuvõtte. Tundub, et see ei hoia mind piisavalt tublisti järjel. Seega mõtlen, et peaks ikkagi igapäevaselt blogima ja lisama ka toidupildid. Sest see tundub rohkem motiveerivat. Katsetan seda varianti nüüd mingi aeg ja vaatan, kuidas toimib. Pikendasin oma kasutusaega ka täna, niiet ei mingit luusi, hakkan aga pihta.

Hommikut alustasin retseptiga "Keedetud puuviljad kohupiima ja mandlitega", mille kohandasin veidike endale sobivamaks. Jätsin puuviljade keetmise ära, vahetasin mõned neist välja ja sain tulemuseks puuviljasalati 🙂 Mõnus kõhutäis. 

Lõunaks sõin tuunikalaga omletti. Retseptis sel korral muudatusi ei teinud.

Õhtusöögi tegin retsepti "Kalkuniliha Hasselbacki kartulite ja ahjuporganditega" ainetel, kuigi taaskord modifitseeritud kuju – tavalise keedukartuliga liha, kõrvale riivporgand. Või, mis kartulite juurde mõeldud oli, lisasin lihtsalt "kastmeks" kartuli peale. Kõht jällegi punnis.

Hilise õhtusöögina tegin keefiri-marjasmuutit. 

Vett olen joonud ilmselt rohkem, kui ette nähtud, aga no selle palavaga lihtsalt ei saa teisiti. Tuleb juua. Ja kui ennelõunane vesi oli tavaline vesi, siis pealelõunat tuunisin seda sidruniga. No küll on hea. Jääkuubikuid ka sisse ja jahutus missugune 🙂 

Mõlgutan siin mõtet, et võiks mingi kergema nädala teha. Mitte, et kava mõttes kergema, vaid pigem nagu smuuti-nädala. Et otsin sobivad retseptid ja kogu päeva vältel ongi toiduks smuutid. Aga .. terve nädal tundub pikk aeg. Pigem vist esialgu piirduks näiteks kahe-kolme päevaga. Teiseks murekohaks on see, et kas niimoodi plaanides jagub smuutidesse maitset ka? Puuvilju ja marju neis retseptides päris palju ju, õhtuks äkki limiit täis 😀 Aga eks seda saab ju iseenesest täiesti katsetada 😉 Kolmas ja kõige suurem pidur hetkel on pesamuna. Kuna ta endiselt on rinnalaps, siis kuidas kolm päeva smuutit piimatoodangule mõjuda võib? .. No ühesõnaga, mõtlen ja plaanin ja millalgi teen kindlasti ära ka. Ilmselt ootan siiski seda aega, kui pisim enam minust ei sõltu 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod