3 päeva toitumiskava Proovi tasuta!
Sulge

4. päev

 

Kuna hommik oli kiire-kiire,siis sai ka kõhtutäide vastav valitud – kiire smuuti marjadega. Ausalt, ma JUMALDAN smuutisid 🙂 

Tavaliselt käime oma nädala toidukraami varumise ringi pühapäeviti (nagu ka täna), siis lõunaks midagi erilist vaaritada ei jõudnud (ega ausalt plaaninudki), seega läksin omleti teed. Kiire ja toitev. Ja arbuus .. sellest võiks ennast ilmselt lõhki süüa 😀 Saime mingi eriti hea isendi ka, no nii maitsev 🙂

Õhtuks soe einevõileib, sest sepik ootas kasutamist ja liha oli ka valmis tehtud. LIsaks olid poes niiiiii isuäratavad nektariinid,et neid ei saanud kuidagi poodi jätta. Ja hea oli, et ei jätnud. Maitsesid sama hästi nagu välja nägid. 

Hilisõhtusk sõin kohupiima murelite ja mandlilaastudega. Ehk siis kohandasin jällegi keedetud puuviljade retsepti veidi (jätsin keetmise ära 😀 )

Tänane menüü sai kerge ja puuviljane. Ei mingit suurt mässamist ja pikalt pliidi taga passimist. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod