Ikka seisab. Meeletu ringitormamine aga isiklikus elus.

Kaal seisab nagu raudnael, ikka veel. Ja minul igakord kui söön on tunne, et nüüd olen ma üle söönud ja hirm kaalule astuda. Kui aga astun,siis näen näe sama mis eelmine nädal. OK.

See selleks. See nädal on olnud nii kiire, et ei jõuagi kõike, isegi koju jõudsin alles üleeile õhtul. Käisin pealinnas ema juures ja ema kohta head rääkimas. Kui allkirjastasin lepingut siis jutustasin veidi naisterahvaga elust ja olust. Kui ütlesin, et jälgin fitlapiga kaalu ja nii edasi. Oli tädi sellest kuulnud ja ainult häid sõnu. Seega tegin veidi head veel teiselegi. ma arvan.

Üldiselt on mu väsimuse aste sealmaal, kus minu väsimus on väsinud juba. Jube ju. Õnneks tuleb nädal puhkust . Aga siis vaja viimasedki aiatööd ära teha. Ja trenni hoogsalt ikka teha. Lisaks lähen perega pildistama. Ei ole 5 kilo küll kergem kui lootsin veel saada aga asi seegi. natuke õhem ikka.

Viimastel päevadel aga on kõhukinnisus hakanud kimbutama, mis minu puhul on ebatavaline. Tavaliselt ma ikka saan asjad aetud aga nüüd nagu ei tule. No ja ka toitmuine on kaks korda päevas. Sest koguaeg lennus olles, ei taha kavaväliselt ampsata või polegi nagu valikus midagi. 

Meresuu spas oli ka valik väga nigel, püüdsin siis laveerida võimalikult õige valikuga, No alati ei saagi. Teadsin et muna võib olla, selle kõrvale võtsin paar peekoniviilu ja ohtralt kurki ja tomatit. Veidi ka kodujuustu. No ja see hoidis kenasti kõhu täis kuni õhtuni. sest vahepeale tuli bussisõit.

Tallinnas käies oli emal probleem, laps ei söögi enam nii nagu ta armastas mulle kunagi ette panna. Pingutas mis ta pingutas, võlus mulle ühe kana vaesari salati välja- see on mul vaieldamatu lemmik. NMo aga kojusõit rongiga- lastel kõhud tühjad ise ka suht läbi oma öövalvetest ja ringi sõitmisest- ja balti jaama selveris ei pakuta midagi sellist mida võiks minusugune siis suhu pista. Võtsin seenesalati- seeni ma jumaldan, ma võiks seeni süüa lõpmatuseni. no aga see pole ikka see kui kdous ise valmis teha. aga ajas asja ikka ära. Nüüd katsun siis tagasi kavva imbuda- et ikka see kaal läheks. Täna aga taha saiakesi 😀 jubedalt kohe. Pole nii ammu saiakesi söönud, et laual seistes nad aina ahvatlevamaks muutuvad.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod