Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Väike motivatsioonisoovitus

Lugesin kusagilt ühte artiklit, et mida teha siis kui kaalulangetamisel tuleb sein ette, kaob motivatsioon ja kõik senine saavutatu tundub kuidagi kauge ja tühine. Soovitus oli "tee trenni hantlitega, mille kaal võrdub juba langetatud kaaluga. Nii ei saa sa kuidagi oma tulemusi unustada, kui ägised mitmekiloste hantlitega trenni tehes. Tõsta ja mõtle, et kõik see koormas varem su keha." Hmm, soovitus iseenesest hea ja no tõesti paljas mõte sellest, et panna oma kaotatud kilod ümber reaalsete asjade kaalu, tundub vahel naljakana. Ma küll ei kujuta ette hantleid mis kaaluvad 14 kg. See on juba kang jõusaalis. Ja kui võtta kogu mu kaalukaotus (ilma vahepealse plussita), siis see on 25kg segukotti ehituspoes. Ja vot see on küll juba raske. Kui see selga võtta ja ümber maja joosta, oleks pilt üsna koomiline ja pärast esimest viit sammu käiksid jalad ilmselt juba risti. Ühesõnaga, väike motivatsioonisoovitus teile ka. Arvutage oma kaalukaotus ümber reaalsetesse asjadesse. Päris huvitav tulemus on. Kui ma kunagi kaalujälgijates käisin, siis seal paluti arvutada kaalukaotus 200 grammistesse võipakkidesse. Minu puhul teeb see 125 pakki võid (või hetkel siis 70 pakki võid). Ei tea palju ühele kaubaalusele seda mahub? cool

Aga mu tervis on juba parem. Käisin eile apteegis ja küsisin mingit muud rohtu, sest see Flavamed, mida mulle eelmisel nädalal soovitati, ei toiminud. Nüüd sain mingi siirupi. Eile jõudsin kaks korda võtta ja täna olen ka kaks korda võtnud. Tundub, et toimib. Või vähemalt korraks tundus, sest ühel hetkel tabas mind mitme minuti pikkune köhahoog, mil ma polnud võimelini isegi rääkima. Aga ma arvan, et ma köhisin selle köha lihtsalt välja.

Täna käisin lõunat väljas söömas, üks sünnipäev oli. Praad oli imemaitsev. Koosnes lihast ja ahjujuurikatest. Kaste oli ka väga maitsev, aga ma üritasin toitu temaga mitte kokku lasta. Täielikult see ei õnnestunud, aga suurem osa kastmest jäi minust siiski taldrikule. Pärast vabandasin klienditeenindaja ees, et asi polnud kastmes, asi oli minus. Aga üldiselt ma arvan, et üle ma ei söönud ja mingeid söömasööste pole lähiajal karta. See minu team fitlap hoiab ka ses osas silma peal. Isegi väljas süües saatsin neile pildi ja pärast kohe küsiti, et mis ma kastmega tegin laugh Nii et kontroll on mul igakülgne ja korralik. Kniks ja aitäh sellele fitlapauditi teamile.

Praegu aga õhtusöögiks plaane tegema.

MUAH! kõigile heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod