Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Toreda paduromantiku päevaraamat

Ma olen ikka paduromantik. Nautisin just oma hommikukohvi kõrvale eilset TV3 eetris olnud abieluettepaneku saadet. No on ikka olemas romantilisi mehi. Mind Jumal romantikust mehega õnnistanud ei ole. Ta on muidu hea, armastav ja toetav mees, aga romantikast on ikka asi sama kaugel kui mina hetkel oma ideaalkaalu numbrist. Vahest tahaks nii väga, et ta kasvõi mõne pisikese romantilise žesti teeks, aga eks see on ka vist inimese loomuses. Kõige paremini ilmestab mu meest üks seik, kus küsisin temalt, pärast seda kui olin oma meelest ennast lille löönud, et kuidas ma välja näen ja sain tema käest vastuseks: "Sa oled tore!" Tore! No ma tean ise ka, et ma tore olen, aga tollel hetkel tundus mulle, et ma olen ikka natuke ilus ka. Seda situatsiooni naerame nüüd juba rohkem kui 13 aastat siiani. Milline tore mees 🙂

Aga nüüd toitumisest ja muust ka. Eile oli mul siis toitumise mõttes üle mitme nädala täiesti eeskujulik päev. Hommikut alustasin banaanipannkookidega, milles, nagu juba varem ka kirjutanud olen, asendan riisijahu kaerajahuga. Lihtsalt imeline kooslus! Lõunaks tegin omale kruubiputru praetud singiga. Kruupi oli mul nädala alguse keetmisest veel järgi jäänud ja jätkub ilmselt ka tänaseks lõunasöögiks. Aga väga maitsev on! Ma ainult ei tea kuidas seda kruupi õige keeta on. Oskab keegi kogemusi jagada? Minul oli see esimene kord ja no ikka selline jahmerdamine, et ma ei tea, kas see maitsev roog kaalub üles selle tohutu keetmise vaeva. Leotasin kruupi üle öö, siis keetsin 2 tundi ja lasin veel tunnike haududa. Tulemus oli selline vesine pudrulaadne ollus. Maitse oli küll ok, aga kui arvestada seda, et ma pidin kaks korda ülekeenud pliiti rookima ja pärast potipõhja kraapima, siis ma lihtsalt ei kujuta ette, et tahaksin veel seda toitu teha. Veelkord – maitse ise on väga hea. Ükspäev tegin ka kruubiputru ahjulihaga mis viis lausa keele alla. Üldse need loomaliha variandid on väga nämmad. Eile õhtuks sõin kanašnitslit keedetud kartuliga. Ja ma jätkuvalt imestan nende suurte koguste üle. Hilisõhtuks ampsasin singivõileiba ja vett jõin ka eile piisavalt, nii et päris kordaläinud päev. No tegelikult oli eile üks patuamps ka – mul tuli vastupandamatu keefiri isu ja nii jõin singileiva kõrvale suure kruusi keefiri, aga ma keeldun sellepärast süümekaid tundmast! Täna hommikul käisin üle hulga aja ka kaalul ja kaalunumber näitas 107,9, mis on pärast neid suuri söömatuure ikka väga ok number. Nüüd suunan pilgu septembri lõppu ja astun rõõmsalt vilet lüües muudkui edasi 🙂

Uutest vahe-eesmärkidest ka veidike. Mu väga hea sõbranna ja töökaaslane Piret kaalub ca 51-52 kg. Tema on mu väga suur toetaja ja mugavustsoonist välja kiskuja. Tema nakatas mind kõndimispisikuga ja kuigi alguses pidi ta minuga koos kõndimise asemel jalutama või lonkima (samal ajal kui mul hing niidiga kaelas oli), siis vedas ta mind ustavalt ikka uuesti ja uuesti välja ja nüüd ma lausa armastan seda kõndimist ja mul on tunne, et vahest ta enam ei jaluta minuga vaid saab juba täitsa normaalselt kõndida 🙂 Aga lisaks mu igakuisele -3kg eesmärgile (septembri lõpuks 104kg!) võtsin omale ka veidi pikemaajalised sihid. Siht nr 1 – kaaluda vähem kui kaks Piretit ja siht nr 2 – kaaluda vähem kui mu isiklik mitteromantiline, aga väga tore abikaasa. Kuna abikaasa kaal on ka tänu mulle kaasaelamisega kukkunud 104 kg umbes 98 kilole, siis on mille poole püüelda. Mehe riideid olen saanud omale juba aias selga venitada ja need ei kisu ja ei pigista kusagilt. Lisaks mahtus mulle üleeile selga ka Pireti mehe kilekas (ausõna, see oli hädaolukord, sest Piret vedas mind kõndima otse poest šoppamiselt) ja Pireti mees on ikka väga sportlik ja väga kõhna.

Nii et järjest rohkem hakkan ma muutuma normaalseks toredaks inimeseks ja poe vaateaknalt vastu peegeldav kujutis ei ole ka enam nii eemaletõukav ja ehmatav. Oh kui ilus on olla, sest kõik kole on möödas!

Muah teile! heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse