137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Positiivsed uudised


Täna saan kirjutada ainult väga rõõmsatest asjadest! 
Kaal näitas täna hommikul 100,95 ehk – 350 grammi eilsega ja – 2 kg nädala taguse ajaga. Wiiiii!
Kui tisteerida klassikuid, siis "pole paha!", aga kui oma emotsioone väljendada siis 

Ma pole küll jõudnud sel nädalal kõndima, nagu oli algne plaan, aga nädal pole läbi ka veel. Nii et jõuab-jõuab. Lisaks jõudsin täna järeldusele, et mu kodune kaal on konservatiiv, nagu minagi oma ellusuhtumiselt, nimelt näitab ta raudselt 1,5-2kg suuremat numbrit kui korralikult taadeldud kaalud. Seega ma olen reaalselt juba alla saja kilo. Ma muidugi arvan ennast kahekohaliste klubisse siis, kui mu kodukaal ka selle numbri heaks kiidab, aga hei – mu langetatud kilod hakkavad reaalselt jõudma sinna kolmekümne kanti. 30 kaotatud (ja mitte tagaotsimisele kuuluvat) kilo! Ma ise ka ei usuks seda, aga ükspäev otsisin sahtlist laste Isic kaartide jaoks dokumendifotosid ja avastasin paari aasta vanused fotod – on ikka suur vahe küll. Ju siis on see kaalulangus ikka päriselt ka reaalne.

Ma panin mingi aeg tagasi blogisse oma enne ja pärast fotod. Kirjutasin selle kohta teemagi, aga hiljem kustutasin blogist fotod ära. Põhjus oli väga lihtne – kui minu nime googeldada, andis esimese asjana välja just selle enne/pärast foto. Mitte, et ma ennast häbeneksin, aga ma ei taha olla kaalunumber kellena ennast mingi aeg tagasi defineerisin. Ma olen palju muud ka kui kaalulangetaja. Lihtsalt tuli praegu meelde, et kui keegi mu blogist peaks otsima neid enne/pärast pilte, siis hetkel neid seal ei ole. Võib-olla tulevad need siis, kui kaalun alla 70kg või ma isegi ei tea, mis mu lõppeesmärk võiks olla, aga see on tõesti võib-olla. Seda teab ainult Jumal kas ja millal ma oma eesmärgi (mida praegu isegi sõnastada pole julgenud) saavutan.

Toitudest ka – eile hommikuks banaanipannkoogid, lõunaks murakamoosiga kodujuust mandlitega, õhtuks suvikõrvitsapannkoogid ja hilisõhtuks galett kodujuustuga. Mulle meeldib mõelda, et mõne päeva menüü mõjub kaalule eriliselt hästi. Ilmselt see eilne menüü siis oligi selline. 

Ahjaa, eilsest võtsin kasutusele uue telefoni ka. No pildid peaksid nüüd küll palju selgemad ja säravamad tulema. Wiiii ja ilusat nädalavahetust kallid sõbrad!

Muah! heart

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kati kapsaaed
66236 lugemist / 26 fänni
Minust

Minu nimi on Kati. Olen 41-aastane õnnelik naine. Mul on tore mees ja 2 vahvat poega, kes nüüd ka koos minuga tasakaalus ja tervislikku toitu naudivad. Kui alustasin kaalulangetamist, kaalusin 125 kilo ja nüüd jääb see number aina kaugemale ja kaugemale, väiksemaks ja väiksemaks :) Hetkel olen jõudnud oma teekonnal 100 kiloni

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on uskumatult lihtne viis oma toidulaud tasakaalu ja kaal alla poole liikuma saada. Pealegi ei pea tundma tühja kõhtu ja isud on kõik kenasti kontrolli all. Ja mis kõige tähtsam, ma ei pea enam mõtlema, et MIDA ÕHTUKS SÜÜA TEHA!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom