Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Positiivsed uudised

Täna saan kirjutada ainult väga rõõmsatest asjadest! 
Kaal näitas täna hommikul 100,95 ehk – 350 grammi eilsega ja – 2 kg nädala taguse ajaga. Wiiiii!
Kui tisteerida klassikuid, siis "pole paha!", aga kui oma emotsioone väljendada siis 

Ma pole küll jõudnud sel nädalal kõndima, nagu oli algne plaan, aga nädal pole läbi ka veel. Nii et jõuab-jõuab. Lisaks jõudsin täna järeldusele, et mu kodune kaal on konservatiiv, nagu minagi oma ellusuhtumiselt, nimelt näitab ta raudselt 1,5-2kg suuremat numbrit kui korralikult taadeldud kaalud. Seega ma olen reaalselt juba alla saja kilo. Ma muidugi arvan ennast kahekohaliste klubisse siis, kui mu kodukaal ka selle numbri heaks kiidab, aga hei – mu langetatud kilod hakkavad reaalselt jõudma sinna kolmekümne kanti. 30 kaotatud (ja mitte tagaotsimisele kuuluvat) kilo! Ma ise ka ei usuks seda, aga ükspäev otsisin sahtlist laste Isic kaartide jaoks dokumendifotosid ja avastasin paari aasta vanused fotod – on ikka suur vahe küll. Ju siis on see kaalulangus ikka päriselt ka reaalne.

Ma panin mingi aeg tagasi blogisse oma enne ja pärast fotod. Kirjutasin selle kohta teemagi, aga hiljem kustutasin blogist fotod ära. Põhjus oli väga lihtne – kui minu nime googeldada, andis esimese asjana välja just selle enne/pärast foto. Mitte, et ma ennast häbeneksin, aga ma ei taha olla kaalunumber kellena ennast mingi aeg tagasi defineerisin. Ma olen palju muud ka kui kaalulangetaja. Lihtsalt tuli praegu meelde, et kui keegi mu blogist peaks otsima neid enne/pärast pilte, siis hetkel neid seal ei ole. Võib-olla tulevad need siis, kui kaalun alla 70kg või ma isegi ei tea, mis mu lõppeesmärk võiks olla, aga see on tõesti võib-olla. Seda teab ainult Jumal kas ja millal ma oma eesmärgi (mida praegu isegi sõnastada pole julgenud) saavutan.

Toitudest ka – eile hommikuks banaanipannkoogid, lõunaks murakamoosiga kodujuust mandlitega, õhtuks suvikõrvitsapannkoogid ja hilisõhtuks galett kodujuustuga. Mulle meeldib mõelda, et mõne päeva menüü mõjub kaalule eriliselt hästi. Ilmselt see eilne menüü siis oligi selline. 

Ahjaa, eilsest võtsin kasutusele uue telefoni ka. No pildid peaksid nüüd küll palju selgemad ja säravamad tulema. Wiiii ja ilusat nädalavahetust kallid sõbrad!

Muah! heart

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse