Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ootamatu esmaspäevane üllatus

Oi kallid kaaslangetajad milline üllatus mind täna hommikul kaalule astudes tabas! Kui ma siin eile virisesin, et need nädalavahetused annavad kaalule tublilt lisa ja kui ma tuletan meelde kui "patune" nädalavahetus mul seljataga on, siis teeb see kõik mulle veel eriliselt rõõmu. Mu kaal näitas samasugust numbrit nagu reede hommikul. Ehk siis endiselt 115! Kadusid taastada polegi vaja! Nüüd ainult edasi ja edasi. Hommikul kaalule astudes ei uskunud ma oma silmi. Kõndisin ümber kaalu paar tiiru, siis astusin eemale ja vaatasin seda imelooma, siis julgesin jälle ligineda ja peale astuda. 115 mis 115. Juhhuuu! Eks ma eile juba lõunast natuke tegelikult hoidsin ka ennast. Õhtuks tegin ainult ühe hea smuuti ja sellega piirdusingi.

Täna on mul aga eilset 5 minuti trennist kintsud ja kann nii valusad, et jalad tunduvad nagu pakud. Ilmselt oleksin pidanud venitama ja tegema veel mingeid soojendusharjutusi lõpuks, aga no ma tõesti ei kujutanud ette, et viie minutise trenni järel võin selliseks puujalaks muutuda. Eks olen järgmine kord targem. Täna on igaljuhul nii mõnedki head kilomeetrid kaubanduskeskuses maha kõnnitud ja ma usun, et minu puhul läheb see jalutuskäigu või trennina arvele küll, eks ülehomme kaal näitab.

Nüüd olen ma omadega jõudnud sellesse etappi, et mu riided hakkavad kõik suureks jääma. Ühe kotitäie asju panin juba kõrvale, aga nüüd tundub, et ka need riided, mis enne kapis seisid "tagavaraks" ja selleks ajaks, kui ükskord kaalust alla võtan, hakkavad suureks jääma. Ma ei mäletagi millal viimati kleiti või seelikut kandsin, ilmselt ei saa ma seda veel sel suvel teha, aga paljas mõte sellest, et juba järgmisel suvel saan kleidi selga panna, teeb mind väga õnnelikuks 🙂 Mu armas sõbranna, kes võttis aastaga üle 30 kilo alla, rääkis milline jant see riiete suureks jäämine on. Noh, eks see tundub mulle praegu väga tore kui muudkui uusi asju osta saab. Samas ei ole ma arvestanud sellega, et ka kõik lemmikriided tuleb välja vahetada ja rahakotile on see paras põnts. Õnneks on meil ohtralt teise ringi kauplusi, kus ilmselt ennast püsikliendiks pean vormistama 🙂 Nii et varsti varsti riietejahile!

Muah sõbrad ja peatse taaskirjutamiseni 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse