137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ootamatu esmaspäevane üllatus


Oi kallid kaaslangetajad milline üllatus mind täna hommikul kaalule astudes tabas! Kui ma siin eile virisesin, et need nädalavahetused annavad kaalule tublilt lisa ja kui ma tuletan meelde kui "patune" nädalavahetus mul seljataga on, siis teeb see kõik mulle veel eriliselt rõõmu. Mu kaal näitas samasugust numbrit nagu reede hommikul. Ehk siis endiselt 115! Kadusid taastada polegi vaja! Nüüd ainult edasi ja edasi. Hommikul kaalule astudes ei uskunud ma oma silmi. Kõndisin ümber kaalu paar tiiru, siis astusin eemale ja vaatasin seda imelooma, siis julgesin jälle ligineda ja peale astuda. 115 mis 115. Juhhuuu! Eks ma eile juba lõunast natuke tegelikult hoidsin ka ennast. Õhtuks tegin ainult ühe hea smuuti ja sellega piirdusingi.

Täna on mul aga eilset 5 minuti trennist kintsud ja kann nii valusad, et jalad tunduvad nagu pakud. Ilmselt oleksin pidanud venitama ja tegema veel mingeid soojendusharjutusi lõpuks, aga no ma tõesti ei kujutanud ette, et viie minutise trenni järel võin selliseks puujalaks muutuda. Eks olen järgmine kord targem. Täna on igaljuhul nii mõnedki head kilomeetrid kaubanduskeskuses maha kõnnitud ja ma usun, et minu puhul läheb see jalutuskäigu või trennina arvele küll, eks ülehomme kaal näitab.

Nüüd olen ma omadega jõudnud sellesse etappi, et mu riided hakkavad kõik suureks jääma. Ühe kotitäie asju panin juba kõrvale, aga nüüd tundub, et ka need riided, mis enne kapis seisid "tagavaraks" ja selleks ajaks, kui ükskord kaalust alla võtan, hakkavad suureks jääma. Ma ei mäletagi millal viimati kleiti või seelikut kandsin, ilmselt ei saa ma seda veel sel suvel teha, aga paljas mõte sellest, et juba järgmisel suvel saan kleidi selga panna, teeb mind väga õnnelikuks 🙂 Mu armas sõbranna, kes võttis aastaga üle 30 kilo alla, rääkis milline jant see riiete suureks jäämine on. Noh, eks see tundub mulle praegu väga tore kui muudkui uusi asju osta saab. Samas ei ole ma arvestanud sellega, et ka kõik lemmikriided tuleb välja vahetada ja rahakotile on see paras põnts. Õnneks on meil ohtralt teise ringi kauplusi, kus ilmselt ennast püsikliendiks pean vormistama 🙂 Nii et varsti varsti riietejahile!

Muah sõbrad ja peatse taaskirjutamiseni 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kati kapsaaed
66182 lugemist / 26 fänni
Minust

Minu nimi on Kati. Olen 41-aastane õnnelik naine. Mul on tore mees ja 2 vahvat poega, kes nüüd ka koos minuga tasakaalus ja tervislikku toitu naudivad. Kui alustasin kaalulangetamist, kaalusin 125 kilo ja nüüd jääb see number aina kaugemale ja kaugemale, väiksemaks ja väiksemaks :) Hetkel olen jõudnud oma teekonnal 100 kiloni

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on uskumatult lihtne viis oma toidulaud tasakaalu ja kaal alla poole liikuma saada. Pealegi ei pea tundma tühja kõhtu ja isud on kõik kenasti kontrolli all. Ja mis kõige tähtsam, ma ei pea enam mõtlema, et MIDA ÕHTUKS SÜÜA TEHA!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom