Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Nädalavahetus ja tervisepaanika

Lugesin just Keiu postituse alt Maire kommentaari, et kui pulgad läinud, siis tasub trumm alles hoida, sest pulkasid on odavam osta kui tervet trummikomplekti. Ja õige ka, suudaks ainult seda mõtet siis ka hoida, kui pulki pole ja trumm kasutult nurgas vedeleb… No tegelt ma peaaegu suutsin. Nädalavahetus läks 2/3 osas metsa, aga hei! see on ikka parem kui 100%. Kaal näitas täna hommikul 101kg. Pole hullu midagi, ma arvan, et paari päevaga saab see mõnisada grammi mis juurde tuli jälle kenasti maha söödud. Samas, tahtsin nii väga, et neljapäeva hommikul näitaks kaal 99,9. No vaatab-vaatab – sinnani on veel mõni päev aega.

Nädalavahetus oli hullumeelselt kiire. Laupäeval tegin kodus suurpuhastust – sellise palavusega nagu väljas valitses oli see ikka peaaegu üliinimlik pingutus. Aga mul pole rohkem sellist aega ka enne kooli, et sellega valmis saada. Igaljuhul olin õhtuks nii läbi, et ei suutnud enam süüa teha ja siis võtsingi poest natuke kartuliputru ja 2 kotletti. Need olid väga head kodused, ainult kaalule need ei meeldinud. Laupäeva õhtul sain veel ämbritäie mustikaid, mis ootavad puhastamist ja talveks hoiustamist külmkapis veel praegugi. Ma ei kujuta ette millal ma selleks küll aega leian. Eile käisime Tartus lastele kooliriideid ostmas ja koju jõudsime õhtul pool kümme. Mulle tegelikult meeldib šopata, aga no lastega väljas olles ei ole lihtsalt võimalik õigeid toite süüa. Sinna see toitumine siis läkski – peaaegu kodus ootas ämm šašlõki ja muu hea paremaga, nii et enne kojujõudmist väike põige ka sinna veel.

Nüüd kolm päeva veel kõvasti tööd teha ja siis opilauale. Siiani olin nii rahulik ja mu töökaaslased, kes kilpnäärmelõikuse läbi teinud, ka lohutasid, et pole midagi hullu. Aga täna tunnen, et mul tuleb lausa paanikahigi peale. Niuke hirm on. Lisaks on mul juba ca kuu aega olnud suu valus. Nagu oleks keele ja kurgulae kuuma toiduga ära kõrvetanud ja hommikuti on suu nii kuiv, nagu oleks saepuru täis. Vereproov arsti juures oli ok ja ta ei osanud selle kohta midagi öelda. Dr Google seevastu avaldab väga palju arvamust selle kohta, millest see olla võib. Ja no arvake ära… diagnoosid on ikka sellised, et opipaanika kahvatub selle kõrval. Ühesõnaga, kuidagi tuleks see nädal üle elada. Ehk saab järgmisest nädalat juba tervenemiseprotsessis olla.

Loodan, et jõuan sel nädalal veel blogi kirjutama, aga seniks teile

Muah! heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse