137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nädalavahetus ja tervisepaanika


Lugesin just Keiu postituse alt Maire kommentaari, et kui pulgad läinud, siis tasub trumm alles hoida, sest pulkasid on odavam osta kui tervet trummikomplekti. Ja õige ka, suudaks ainult seda mõtet siis ka hoida, kui pulki pole ja trumm kasutult nurgas vedeleb… No tegelt ma peaaegu suutsin. Nädalavahetus läks 2/3 osas metsa, aga hei! see on ikka parem kui 100%. Kaal näitas täna hommikul 101kg. Pole hullu midagi, ma arvan, et paari päevaga saab see mõnisada grammi mis juurde tuli jälle kenasti maha söödud. Samas, tahtsin nii väga, et neljapäeva hommikul näitaks kaal 99,9. No vaatab-vaatab – sinnani on veel mõni päev aega.

Nädalavahetus oli hullumeelselt kiire. Laupäeval tegin kodus suurpuhastust – sellise palavusega nagu väljas valitses oli see ikka peaaegu üliinimlik pingutus. Aga mul pole rohkem sellist aega ka enne kooli, et sellega valmis saada. Igaljuhul olin õhtuks nii läbi, et ei suutnud enam süüa teha ja siis võtsingi poest natuke kartuliputru ja 2 kotletti. Need olid väga head kodused, ainult kaalule need ei meeldinud. Laupäeva õhtul sain veel ämbritäie mustikaid, mis ootavad puhastamist ja talveks hoiustamist külmkapis veel praegugi. Ma ei kujuta ette millal ma selleks küll aega leian. Eile käisime Tartus lastele kooliriideid ostmas ja koju jõudsime õhtul pool kümme. Mulle tegelikult meeldib šopata, aga no lastega väljas olles ei ole lihtsalt võimalik õigeid toite süüa. Sinna see toitumine siis läkski – peaaegu kodus ootas ämm šašlõki ja muu hea paremaga, nii et enne kojujõudmist väike põige ka sinna veel.

Nüüd kolm päeva veel kõvasti tööd teha ja siis opilauale. Siiani olin nii rahulik ja mu töökaaslased, kes kilpnäärmelõikuse läbi teinud, ka lohutasid, et pole midagi hullu. Aga täna tunnen, et mul tuleb lausa paanikahigi peale. Niuke hirm on. Lisaks on mul juba ca kuu aega olnud suu valus. Nagu oleks keele ja kurgulae kuuma toiduga ära kõrvetanud ja hommikuti on suu nii kuiv, nagu oleks saepuru täis. Vereproov arsti juures oli ok ja ta ei osanud selle kohta midagi öelda. Dr Google seevastu avaldab väga palju arvamust selle kohta, millest see olla võib. Ja no arvake ära… diagnoosid on ikka sellised, et opipaanika kahvatub selle kõrval. Ühesõnaga, kuidagi tuleks see nädal üle elada. Ehk saab järgmisest nädalat juba tervenemiseprotsessis olla.

Loodan, et jõuan sel nädalal veel blogi kirjutama, aga seniks teile

Muah! heart

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kati kapsaaed
66235 lugemist / 26 fänni
Minust

Minu nimi on Kati. Olen 41-aastane õnnelik naine. Mul on tore mees ja 2 vahvat poega, kes nüüd ka koos minuga tasakaalus ja tervislikku toitu naudivad. Kui alustasin kaalulangetamist, kaalusin 125 kilo ja nüüd jääb see number aina kaugemale ja kaugemale, väiksemaks ja väiksemaks :) Hetkel olen jõudnud oma teekonnal 100 kiloni

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on uskumatult lihtne viis oma toidulaud tasakaalu ja kaal alla poole liikuma saada. Pealegi ei pea tundma tühja kõhtu ja isud on kõik kenasti kontrolli all. Ja mis kõige tähtsam, ma ei pea enam mõtlema, et MIDA ÕHTUKS SÜÜA TEHA!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom