137750 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Pekid kärssama!


Järjekordne tõestus, et fitlap toimib 100% – tänahommikune kaalunumber oli 101,9 ehk 700g vabalangust 1,5 päevaga. Kusjuures, eile õhtul olin enda üle eriti uhke. Õhtul ämma juures pakutud küpsistest ja kana nagitsatest suutsin oma väikesed valged sõrmed eemal hoida! Wiiiii! See pole mul kunagi väga kergelt läinud ja enamasti lahkun sealt majast häbinägu ees nagu oleks mingi eriti suure jamaga hakkama saanud. No tegelt olengi – see on pesuehtne kuritegu oma keha vastu.

Täna tuleb mul omale aga ilmselt suukorv osta, sest ega need suvised kiusatused veel lõppenud ei ole – tänane päevakava näeb ette ühte suuremat sorti tööpäeva maja juures – maja on tarvis teist korda üle värvida ning kanalisatsiooni paigaldamise kõrvalnähud likvideerida. Kuna meie tulevane maja asub ämmaga samal krundil, siis ega kiusatused ilmselt ennast kaua oodata ei lase. Minu järjekordne plaan on ennast hambuni relvastada vabavaraga ning korraliku fitlapiväärilise toiduga.

Tänu Jumalale, et meile nii palju lubatud on! Nii et õhtune grill ja chill, mis peale tööpäeva plaanitud on, peaks olema piece of cake. Õige küll, ämm plaanis teha õhtuks selle aasta esimestest õuntest õunakoogisurprise aga eks ma kuidagi püüan hakkama saada (väljend "piece of cake" pole ilmselgelt välja mõeldud kaalulangetaja poolt). Hommikune kaalunumber igaljuhul lisab motivatsiooni ja maja juures leidub suures koguses puitmaterjali, mida vajadusel hammastevahele suruda juhul, kui suukorv ostunimekirjast välja peaks jääma cheeky

Turul sai ka juba hommikul ära käidud ning nädala jagu värsket kraami valmis varutud. Lõunaampsuks on planeeritud Coop'i riisi-lõhevorm ja õhtuks šašlõkk keeduubadega (ma veel täpselt ei tea, mis retseptist ma selle leiutan, aga valikut peaks olemawink) Hilisõhtuks tuleb arbuus juustu või singiga (mille teoreetiliselt saab ka veel šašlõki vastu vahetada). Selline on siis plaan, eks päev näitab mis sest asjast välja tuleb!

Nüüd aga igatahes tööle! Tänane tööpäev ja palav päike peaksid lisaks pekkide sulamisele need lausa kärssama panema! Wiiii!

Muah heart

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kati kapsaaed
66183 lugemist / 26 fänni
Minust

Minu nimi on Kati. Olen 41-aastane õnnelik naine. Mul on tore mees ja 2 vahvat poega, kes nüüd ka koos minuga tasakaalus ja tervislikku toitu naudivad. Kui alustasin kaalulangetamist, kaalusin 125 kilo ja nüüd jääb see number aina kaugemale ja kaugemale, väiksemaks ja väiksemaks :) Hetkel olen jõudnud oma teekonnal 100 kiloni

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on uskumatult lihtne viis oma toidulaud tasakaalu ja kaal alla poole liikuma saada. Pealegi ei pea tundma tühja kõhtu ja isud on kõik kenasti kontrolli all. Ja mis kõige tähtsam, ma ei pea enam mõtlema, et MIDA ÕHTUKS SÜÜA TEHA!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom