Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Pekid kärssama!

Järjekordne tõestus, et fitlap toimib 100% – tänahommikune kaalunumber oli 101,9 ehk 700g vabalangust 1,5 päevaga. Kusjuures, eile õhtul olin enda üle eriti uhke. Õhtul ämma juures pakutud küpsistest ja kana nagitsatest suutsin oma väikesed valged sõrmed eemal hoida! Wiiiii! See pole mul kunagi väga kergelt läinud ja enamasti lahkun sealt majast häbinägu ees nagu oleks mingi eriti suure jamaga hakkama saanud. No tegelt olengi – see on pesuehtne kuritegu oma keha vastu.

Täna tuleb mul omale aga ilmselt suukorv osta, sest ega need suvised kiusatused veel lõppenud ei ole – tänane päevakava näeb ette ühte suuremat sorti tööpäeva maja juures – maja on tarvis teist korda üle värvida ning kanalisatsiooni paigaldamise kõrvalnähud likvideerida. Kuna meie tulevane maja asub ämmaga samal krundil, siis ega kiusatused ilmselt ennast kaua oodata ei lase. Minu järjekordne plaan on ennast hambuni relvastada vabavaraga ning korraliku fitlapiväärilise toiduga.

Tänu Jumalale, et meile nii palju lubatud on! Nii et õhtune grill ja chill, mis peale tööpäeva plaanitud on, peaks olema piece of cake. Õige küll, ämm plaanis teha õhtuks selle aasta esimestest õuntest õunakoogisurprise aga eks ma kuidagi püüan hakkama saada (väljend "piece of cake" pole ilmselgelt välja mõeldud kaalulangetaja poolt). Hommikune kaalunumber igaljuhul lisab motivatsiooni ja maja juures leidub suures koguses puitmaterjali, mida vajadusel hammastevahele suruda juhul, kui suukorv ostunimekirjast välja peaks jääma cheeky

Turul sai ka juba hommikul ära käidud ning nädala jagu värsket kraami valmis varutud. Lõunaampsuks on planeeritud Coop'i riisi-lõhevorm ja õhtuks šašlõkk keeduubadega (ma veel täpselt ei tea, mis retseptist ma selle leiutan, aga valikut peaks olemawink) Hilisõhtuks tuleb arbuus juustu või singiga (mille teoreetiliselt saab ka veel šašlõki vastu vahetada). Selline on siis plaan, eks päev näitab mis sest asjast välja tuleb!

Nüüd aga igatahes tööle! Tänane tööpäev ja palav päike peaksid lisaks pekkide sulamisele need lausa kärssama panema! Wiiii!

Muah heart

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse