Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ära ise ole põhjus, miks ebaõnnestud

Laupäev… see nädala kõige mõnusam päev. Kaks pikka päeva, mis tavaliselt küll osutuvad liiga lühikeseks, ootavad ees ja kõik sõltub meist endast kui sisukaks ja rõõmsaks me need muudame. Nii tore on teki all varbad välja sirutada ja teada, et ei olegi kuhugi kiiret. Kohvitassiga saab mööda kodu ringi jalutada ja tõdeda, et ikka väga õige otsus oli eile kõik ära koristada, sest nüüd on kõigeks muuks aega. Tegelikult on mu viimased 10 päeva olnud sellised rahulikud ja kiirustamisvabad. Esmaspäevast olen taas tööl ja nüüd juba kogu perega sukeldumas igapäevasesse argirutiini. Oi kuidas ma seda rutiini ootasin, aga ma tean, et hakkan kohe ootama oktoobri koolivaheaega, et jälle rutiinist veidi puhata 🙂

Nii on, et inimene mõtleb ja Jumal juhatab. Hommikused mõtted kahest ilusast ees ootavast päevast muutusid üsna kiiresti ühe tujutseva pereema (loe: minu) raisku läinud ettevõtmiseks. Mees juba hommikul hoiatas mind, et paranda oma suhtumist, aga mina, oma tulise temperamendiga, ei suuda ju midagi omale hoida. Nii ma siis kruttisin ennast üles, kuni otsustasin, et stop! Nüüd lõpetan siin oma paha tuju. Osaliselt on kahju juba küll tehtud, aga midagi olematuks enam nagunii ei muuda.

 

Neile, kes inglise keelt ei mõista võiks seda mõtet tõlkida umbes nii: "Halb suhtumine võib otseselt takistada armastusel, õnnistusel ja ettemäärtusel sind leidmast. Ära ole põhjus oma ebaõnnestumisel" No tegelikult sobib see loosung ju ka kaalulangetamise puhul. Ära ise ole see põhjus, miks ebaõnnestud. 

Osaliselt oli mu tänase tujutsemise põhjus ka see, et ma JÄLLE ei suutnud ennast toiduga taltsutada. Hommikuks tegin omletti tuunikalaga. Oooo, kui hea see oli, soovitan kõigil proovida! Asendustest kasutasin siin ainult rukkiröstikukli asemel Saibi ja kõht sai mõnusalt täis. No aga siis tuli lõuna kätte ja kuna me olime kodust 70 km kaugusel, siis pidin midagi muud välja mõtlema. Kahjuks tuli mul selline friikartulite isu, et ma ei suutnud vastu panna ja gigasuur friikapraad leidis tee mu kõhtu. Kuidas see sinna ära mahtus, ma ei tea, aga pärast sööki sain ise ka aru, et sellise lolluse peale annab ikka tulla. Mees hoiatas mind juba ette, et ärgu ma pärast teda süüdistagu, et seda endale luban ja ma lubasin, et ei süüdista. Õnneks on naistel võimalik kord kuus kõik ühe teatud perioodi kaela ajada ja seda ma praegu teha kavatsengi. cheeky Võtan ennast nüüd kokku, palun asjaosalistelt andeks ja lõpetan tänase päeva rõõmsas tujus (lõppude lõpuks olid ju friikad väga nämmad ja üldiselt võib päeva ikkagi kordaläinuks lugeda). Söömisega hoian igaks-juhuks ikkagi veidi tagasi ja üritan ära unustada, et mehel on kappi peidetud pool pakki halvaad…

Teiega aga kirjutamisteni ja seniks MUAH! heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse